Як і всі інші операційні системи, Android потребує поліпшення, більшої продуктивності, оптімізірованності роботи. Саме всі ці вимоги і стали поштовхом до створення офіційних оновлень, які приходять на мобільний пристрій у вигляді невеликого повідомлення. Варто звернути увагу на той факт, що спостерігати за оновленнями можна самостійно (Настройки - Інформація про пристрій - Оновлення ПО). Такі коригування дуже гарні й корисні для телефонів або планшетів, адже з їх допомогою вдосконалюється робота девайса. Прийнято виділяти два види таких відновлень: великі і мікро. Для перших необхідний більший трафік для завантаження з інтернету, другі ж менш вимогливі і більш популярні у використанні, так як глобальні змін немає, а лише оптимальна стабілізація реальної системи. Великі зазвичай спрямовані на зміну устрою в корінь, мікро же поправлять тільки деякі патчі, лише незначні мінуси.
Оновлення ОС. Основна характеристика
Нові можливості - це завжди цікаво. Презентуючи поліпшену роботу девайса, розробники не підштовхують нас до покупки нового смартфона, а пропонують в свою чергу хороші оновлення операційної системи. Але поряд з усім цим стоїть і великий недолік - безпека ОС. Ні для кого не секрет, в системі Android пристойну кількість таких зазорів. Це недолік вже виробника, який відмовляється постачати оновленнями недопрацьовану ОС, випустивши смартфон. Але все ж, заплатки дуже важливі для спільної роботи девайса, які нам можуть надати тільки оновлення, і дуже шкода, що така можливість надана не всім користувачам. І так буде до тих пір, поки Google не знайде спосіб контролювати безпеку смартфонів без участі виробників. В основному, прошивка ОС включає в себе чимало важливі і цікаві програми і різні програми для комфортного користування пристрою. Зниження продуктивності в даному випадку виключено, так як оновлення направлено навпаки на удосконалення. Але при найменших сумнівах установки, варто добре подумати і пошукати необхідну інформацію про доступні оновлення для прийняття рішення.
Чи є шанс повернути стару версію?
З якихось причин користувачі смартфонів відмовляються від оновленої системи, бажаючи повернути попередню версію. На жаль чи на щастя, цього не дозволяє зробити сам пристрій. Але все ж досвідчені майстри знаходять шляхи до повернення звичної вже ОС. Один з таких способів:
- Знаходимо офіційний сайт виробника телефону;
- Шукаємо пункт «Програмне забезпечення»;
-загружаем його і встановлюємо.
Рекомендується використовувати саме цей варіант відновлення системи, після чого відриваються можливості для прошивки.
Тим не менш, будь-яке оновлення - це трата часу і додаткова морока. Звичайно, оновлена система може містити в собі як корисні програми, так і безліч помилок, які в свою чергу створюють зайві турботи з девайсом. Це розділяє людей на якісь категорії: одні не хочуть витрачати свій час, інші бояться ризикувати і щось змінювати, адже звикли вже до старої версії, ще одні й зовсім не знають про існування таких коригувань, і про те, що вони необхідні. Але варто пам'ятати, використання старих систем - дії проти власної безпеки. Виділіть п'ять хвилин - візьміть оновлення ОС в свої руки. Це звичайно не завжди можливо, але все ж усунути недоліки і зробити роботу більш ефективною - справа кожного.