Заміна скла Apple Watch

Заміна сенсора, дисплея! Швидко, якісно, гарантія роботи.

Ремонт фотоапаратів

Швидко, якісно, надійно і головне за помірною ціною!

Ремонт ноутбуків

Професійний ремонт вашого ноутбука у СЦ Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт планшетів

Світ Мобільних Аксесуарів - це завжи якісний ремонт вашого планшета

Ремонт телефонів

Швидкий ремонт ваших телефонів та смартфонів. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт техніки Apple

Якісний ремонт ваших iPhone, iPad та iPod. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

ZTE

     Сьогодні на черзі чергова китайська компанія, що займається телекомунікаційним обладнанням. Бренд ZTE був заснований в 1997 році і продовжує свою діяльність і донині зі штаб-квартирою в місті Шеньчжень і приблизним прибутком у розмірі 100 000 юанів.

Так хто ж вони і що в них особливого?

     Варто відзначити, що компанія не сильно поширюється про себе. Важко сказати, чи може служити поясненням те, що спочатку вона була заснована аерокосмічним міністерством виключно в своїх цілях, але факт залишається фактом. Рішення зробити з цього бізнес постало вже пізніше. І на сьогодні компанія є власником 2400 патентів! Непогане число, правда? Крім того, варто відзначити, що у них є 13 своїх науково-дослідних центрів, розташованих в чотирьох країнах: Китаї, Кореї, Швеції та США. Розробка нових ідей займає для компанії величезне значення, адже вони віддають близько 10% свого прибутку саме для дослідницьких центрів.

     Що стосується співпраці, то тут все взагалі дуже добре: серед своїх партнерів ZTE може назвати таких відомих виробників як Intel, Microsoft, IBM і Alcatel, причому на них список далеко не закінчується. Крім цього компанія постійно бере участь в різних проектах відомих організацій - таких налічується близько 40: 3G Association, 3GPP, 3GPP2, CDG і інші.

     Якість продукції і постійний розвиток підтверджує той факт, що тут працюють дійсно висококваліфіковані люди - більш 40% працівників мають ступінь бакалавра, 28% - магістра, а докторською можуть похвалитися 1,8% робочих.

     До речі, ZTE входить в ТОП-10 найбільших виробників телефонів в світі! Те, що їх конкурентами є такі гіганти як Samsung, Nokia, HTC або LG уже говорить багато про що.

     Ви рідко зустрічали смартфони від ZTE в Україні, правда? Але насправді, компанія спеціалізується не тільки на мобільних телефонах, і, на відміну від більшості описаних нами брендів, не виробляє ноутбуків або планшетів. Зате саме вони займаються випуском роутерів і USB модемів для безлічі українських операторів, серед яких МТС1055, МТС916, Kyivstar Bloom, Kyivstar Shine, Kyivstar Spark і багато інших.

     Що ж стосується смартфонів, то на українському ринку вони з'явилися тільки в 2012, можливо, тому їх популярність поки не така висока.

     Вам все ж вдалося знайти смартфон від ZTE тут? Тоді, вважаємо, вам буде корисно знати, що в разі будь-яких проблем з телефоном, ви можете звернутися до нас і отримати якісну допомогу. Ми завжди вам раді!