Заміна скла Apple Watch

Заміна сенсора, дисплея! Швидко, якісно, гарантія роботи.

Ремонт фотоапаратів

Швидко, якісно, надійно і головне за помірною ціною!

Ремонт ноутбуків

Професійний ремонт вашого ноутбука у СЦ Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт планшетів

Світ Мобільних Аксесуарів - це завжи якісний ремонт вашого планшета

Ремонт телефонів

Швидкий ремонт ваших телефонів та смартфонів. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт техніки Apple

Якісний ремонт ваших iPhone, iPad та iPod. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Sony

    Ціни на заміну сенсорного скла телефонів Sony:

Модель телефону Ціна грн.
Sony Xperia Z (C6602/C6603) 1350
Sony Xperia Z1 (C6902/C6903/C6906/C6943) 1350
Sony Xperia Z2 (C6502/C6503) 1350
Sony Xperia Z3 (D6603/D6633/D6643/D6653) 1350
Sony Xperia Z5 (E6633/E6603) 1450

Sony - це потужна корпорація, що славиться інноваційними технологіями та мультимедіа з безліччю підрозділів, яка постійно конкурує зі справжніми гігантами світу електроніки: від Universal Music Group, і EMI, Viacom і Disney, Microsoft і Nintendo, Philips і Samsung, до Dell і Apple.

     Спочатку Sony займалася, не повірите, всього лише постачанням радіоприймачів і інших пристроїв для післявоєнної Японії. Згодом експорт виріс і до 70-х років Sony була відомим ім'ям в Америці.

     Новаторський бренд Walkman сформував музичну індустрію 1980-х років, а в 90-х роках Sony створила найважливіший продукт для споживачів відеоігор - PlayStation.

     Сьогодні Sony Computer Entertainment є одним з найбільших виробників в ігровій індустрії, а також одним з провідних виробників консолей ( «Велика трійка»), поряд з Nintendo і Microsoft.

     У 2012 році Sony представила один з перших телевізорів 4K Ultra HD з роздільною здатністю в чотири рази більш деталізованим, ніж зображення високої чіткості, що виходить за рамки традиційних обмежень перегляду ТБ. Це досвід, який перегукується з новаторською моделлю Trinitron 44 роками раніше.

     Sony завжди в пошуку нових технологій. Багато в чому історія Sony - це історія інновацій - серія проривів, які зробили історію і змінили популярну культуру.

     Віра Sony в силу уяви, і його бажання діяти відповідно до цієї сили, проливає світло на його минуле і формує майбутнє.

     До речі, закладаюсь, ви не знали, що корпорація керується строго дотримуючись принципу дзен-буддистів під назвою Му? Що це означає? Тут немає ніяких строгих планів. Максимальна гнучкість - ось що допомагає компанії завжди слідувати трендам і постійно розвиватися.

     Все-таки, сьогодні складно знайти людину, яка нічого не чула про компанію Sony - та й тих, хто ніколи не користувався їхньою продукцією теж. Адже чого вони тільки не виготовляють: смартфони, телевізори, планшетні ПК, смарт-годинник, фітнес-браслети ... Та чого тільки в цьому списку немає!

     І якщо раптом якась техніка цього бренду виходить з ладу - то треба терміново бігти до нас і її лагодити!

Ремонт ноутбуків Sony

     Своє ім`я Sony зробила оперуючи приємни дизайном та інноваційністю виробів.

     Підрозділ Sony Corporation, який займається розробкою та виробництвом ноутбуків має назву - Sony Vaio. Під тонким корпусом ноутбуків Sony ховаються потужні та досконалі функціональні характеристики. Але й така гідна техніка має властивості виходити з ладу.

     Найпоширенішою з причин несправностей ноутбука Sony є механічний вплив, якого не витримає навіть якісна японська техніка.

     Недбале поводження з пристроєм - удари, залиття рідиною, падіння з висоти спричиняє серйозні дефекти.

     Майстри Сервісного центру СМА в короткий термін проведуть оперативну безкоштовну діагностику ноутбука, визначать характер поломки, обговорять вартість ремонту з клієнтом та у разі згоди, усунуть несправності з гарантією на виконані роботи та замінені деталі.

     Перелік робіт з ремонту ноутбука Sony:

 • експрес - діагностика;
 • повна діагностика;
 • профілактичні роботи з видалення пилу, сміття;
 • заміна блоку живлення;
 • заміна клавіатури;
 • заміна корпусу;
 • заміна лампи підсвітки матриці дисплею;
 • заміна матриці;
 • заміна кулерів;
 • ремонт приводу DVD;
 • відновлення залитого ноутбука.

     Невелику профілактичну діагностику чи більш складний ремонт ноутбука Соні  проведуть професіонали СМА Сервіс з гарантією на виконані роботи, та замінені запчастини.