Заміна скла Apple Watch

Заміна сенсора, дисплея! Швидко, якісно, гарантія роботи.

Ремонт фотоапаратів

Швидко, якісно, надійно і головне за помірною ціною!

Ремонт ноутбуків

Професійний ремонт вашого ноутбука у СЦ Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт планшетів

Світ Мобільних Аксесуарів - це завжи якісний ремонт вашого планшета

Ремонт телефонів

Швидкий ремонт ваших телефонів та смартфонів. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт техніки Apple

Якісний ремонт ваших iPhone, iPad та iPod. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Prestigio

     Зовсім недавно світ познайомився з таким брендом як Prestigio. Нещодавно - це з 2002 року, але ще тоді ніхто і не чув про їхнє існування. Але вже в 2011 році, коли фірма випустила свій перший планшетний ПК, стало зрозуміло, що зовсім скоро ринок заповниться їхньою продукцією.

     Так і сталося. Уже в першій половині 2013 року планшети фірми Prestigio стали дуже популярні на території країн СНД, а в Росії бренд став поширюватися практично зі швидкістю світла і вже до кінця цього року міцно утвердився в ТОП-3 лідерів з продажу планшетних ПК.

     Що ж це за бренд і звідки він з'явився?

     Почалося все з імені Сергія Костьовича - засновника та ідеолога в Республіці Кіпр. Штаб-квартира бренду знаходиться в місті Лімасол, генеральним директором є Юрій Антошкін. Prestigio - це бренд холдингу ASBIS, причому один з найпопулярніших. Хоча ми і звикли в основному до планшетів даної фірми, але вони випускають так само і смартфони, і автомобільні відеореєстратори, електронні книги, навігатори і периферії для ПК.

     Перший смартфон від Prestigio вийшов в 2012 році. На сьогоднішній день бренд може похвалитися 15 моделями смартфонів з досить-таки непоганими характеристиками. Що ж стосується електронних книг - то тут бренд взагалі на висоті і входить в ТОП-10 ринку СНД з продажу.

     Сьогодні фірма стала виробником ще і телевізорів, ноутбуків і аксесуарів до них. Бренд називають одним з найбільш динамічно розвиваються брендів, що не залишає сумнівів в тому, що зовсім скоро Prestigio стане ще популярнішим і якісніше, адже коли є попит - тоді з'являється і пропозиція. Eже зараз їх техніка продається в 25 країнах світу, а в Центральній і Східній Європі - це взагалі один з 10 найбільш продаваних брендів.

     Компанія завжди намагається підкреслити індивідуальність кожного свого продукту і показати світу, на що вона здатна. Свій унікальний стиль, передові технології, висока якість - це все те, що вже є у поки ще не дуже помітного бренду з Кіпру. І це все з кожним роком піднімається ще на один щабель вгору.

     Ви вже встигли випробувати техніку від Prestigio? Сподіваємося, ви залишилися максимально задоволені! Але будь-яка техніка вміє виходити з ладу, навіть якщо її якість насправді на висоті. Саме тому ми завжди готові вам допомогти. Чи відчуваєте, що є будь-які поломки? Хочете змусити ваш смартфон працюватиме як в перші місяці після покупки? Приходьте до нас, а ми допоможемо і вам, і самому бренду все так же залишатися на висоті!