Заміна скла Apple Watch

Заміна сенсора, дисплея! Швидко, якісно, гарантія роботи.

Ремонт фотоапаратів

Швидко, якісно, надійно і головне за помірною ціною!

Ремонт ноутбуків

Професійний ремонт вашого ноутбука у СЦ Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт планшетів

Світ Мобільних Аксесуарів - це завжи якісний ремонт вашого планшета

Ремонт телефонів

Швидкий ремонт ваших телефонів та смартфонів. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт техніки Apple

Якісний ремонт ваших iPhone, iPad та iPod. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Philips

     Як ви думаєте, чи є в сучасному світі хоч хто-небудь, хто ніколи навіть краєм вуха не чув про таку компанію, як Philips?

     Нам теж здається, що немає. Адже, хто-хто, а це - справжній гігант світу техніки. Чого тільки вони не випускають! Але давайте про все по порядку.

     Philips розпочала свою діяльність в Індії в Калькутті в 1930 році. Заснована як «Philips Electrical Co. (India) Pvt Ltd », компанія складалася зі співробітників в 75 чоловік і була торговим представництвом для ламп Philips, імпортованих з-за кордону.

     Відповідно до філософії Philips, спрямованої на сприяння індустріальному розвитку країн з економікою, що розвивається, Philips India в 1938 році заснувала свою першу індійську фабрику з виробництва ламп в Калькутті.

     Згодом Philips вирішили виробляти радіоприймачі в Індії, щоб зробити цей продукт готовим і широко доступним для індійського споживача. У 1948 році, після Другої світової війни, Philips почав виробництво радіо в Калькутті. Споживачі отримали перший комплект Philips на основі клапанів. Це стало поворотним моментом для Philips India, і стало початком подальшого зростання компанії в світі електроніки.

     У 1983 році Philips випускає компакт-диск, здійснюючи справжню революцію в світі музики - адже так її не слухався ще ніхто.

     У 1985 році компанія Philips відкрила завод побутової електроніки в Солт-Лейк-Сіті, Калькутта.

     У 1998 році Philips вже почала випускати плоскі телевізори і CD-рекордери - перші в Індії.

    А на сьогоднішній день список їх продукції насправді широкий: тут можна знайти все - від електробритв до мікросхем, від мікрохвильовок до планшетних ПК. Більш того, саме цей бренд виготовляє дуже великий відсоток всього світового медичного обладнання.

     Що ж стосується списку досягнень, то говорити тут так само довелося б дуже багато. Чого вартий тільки те, що компанія була нагороджена королівським титулом Koninklijk?

     Ну ми справді не віримо, що у вас немає техніки від цього бренду;) Хоча повірити в те, що вона не ламається, буде вже простіше. Але все ж, ми просто зобов'язані вам нагадати, що ми лагодимо техніку всіх найпопулярніших компаній і Philips в тому числі. Тому ми завжди будемо раді вас бачити в наших сервісних центрах, адже поломка техніки - це зовсім не страшно. І все завжди можливо виправити. Ну, якщо, звичайно, ви не викидали її з 9 поверху;)