Заміна скла Apple Watch

Заміна сенсора, дисплея! Швидко, якісно, гарантія роботи.

Ремонт фотоапаратів

Швидко, якісно, надійно і головне за помірною ціною!

Ремонт ноутбуків

Професійний ремонт вашого ноутбука у СЦ Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт планшетів

Світ Мобільних Аксесуарів - це завжи якісний ремонт вашого планшета

Ремонт телефонів

Швидкий ремонт ваших телефонів та смартфонів. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт техніки Apple

Якісний ремонт ваших iPhone, iPad та iPod. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Nokia

     Nokia сьогодні - це синонім мобільних телефонів, захоплююча гра Snake і сигнальні рінгтони. Але мало хто знає, що починалося все досить скромно - в 1865 році в якості берегової паперової фабрики в сільських околицях південно-західній Фінляндії. Чи міг засновник компанії Фредрік Ідестам коли-небудь подумати про те, що одного разу його назвуть творцем і справді глобального бренду?

     Телекомунікаційний гігант Nokia починав свій шлях з шин і гумових чобіт, а прийшов до якісних телевізорів і смартфонам. Їх історія - це 150 років нищівної успіху.

     Не один рік компанія не мала ніякого відношення до світу техніки, але в 1962 році все змінилося. Саме в цьому році було випущено їх перше власне електронний пристрій - імпульсний аналізатор для використання на атомних електростанціях, а в 1963 році вони почав розробляти радіотелефони для армії і аварійних служб.

     Перший телефон компанія представила набагато пізніше - в 1982 році. Він називався Mobira Senator. У цьому ж році вийшов і Nokia DX200 - перший цифровий телефонний комутатор компанії.

     Минуло 20 з гаком років і Nokia продала свій мільярдний телефон. Багато років Nokia залишалася лідером що стосується мобільних телефонів. Заперечувати це складно - адже і в Україні майже не знайдеш людину, яка не користувався їх технікою. Були лідерами, заробляли мільярди, а потім потроху пішли на спад. Але все-таки, як би там не було - навіть сьогодні значна кількість людей користуються смартфонами від Нокії - хто просто прихильник класики, а хто усвідомлює, що якість цієї компанії завжди залишається на висоті.

     Що по цікавим фактам?

• Зараз, по ідеї, компанія Nokia належить Miсrosoft - у, і називається вже не Нокією, а Microsoft Lumia. До речі, заплатили за компанію дуже мало - всього 5 мільярдів доларів.

• Бренд рекламувався навіть в «Ну постривай!». Так-так, ми не жартуємо. Дивіться 18 і 19 випуски, якщо хочете переконатися самі;)

• Якщо телефони Нокіа призначалися для Південно-Східної Азії - то там ніколи не було цифри 4 - нещаслива вона у них, ось так от.

     Розповідати про таких брендах - одне задоволення, а працювати з ними - ще більше! Для майстрів нашого сервісу робота з телефоном означає його лагодження. Саме тому не поспішайте міняти свої пристрої, якщо раптом що пішло не так - ми допоможе вдихнути в них нове життя!