Заміна скла Apple Watch

Заміна сенсора, дисплея! Швидко, якісно, гарантія роботи.

Ремонт фотоапаратів

Швидко, якісно, надійно і головне за помірною ціною!

Ремонт ноутбуків

Професійний ремонт вашого ноутбука у СЦ Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт планшетів

Світ Мобільних Аксесуарів - це завжи якісний ремонт вашого планшета

Ремонт телефонів

Швидкий ремонт ваших телефонів та смартфонів. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт техніки Apple

Якісний ремонт ваших iPhone, iPad та iPod. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Motorola

     Деякі зірки з часом починають потроху згасати. У будь-якому випадку, світять вже не так яскраво, як колись. Це нормально - час йде, народжуючи нових і нових лідерів, але створене минулими зірками - не забувається.

     Саме тому багато хто до цих пір користуються технікою від Motorola - колись найбільшим виробником техніки в світі. Сьогодні компанія продовжує функціонувати, хоча їх популярність давно вже не така висока, як раніше. Ну що, поговоримо про них?

     Те, як починалася історія всіх великих світових брендів, завжди забавляє. Не оминуло це і сьогоднішнього нашого героя - спочатку Motorola називалася «Ручне виготовлення Галвін» і була сімейною компанією, засновниками якої були два брата - Пол і Джозеф Галвин. Працювало там 5 чоловік з зарплатою в 63 долара в тиждень. Моторола як торгова марка з'явилася в 30-х роках, а в 47 - Галвін перейменували всю компанію на відому нам сьогодні Моторолу

     1956 році випускають свій перший пейджер 1983 - перший портативний стільниковий телефон, призначений для продажу. Важкий, з акумулятором на 8 годин, великий і дорогий - незважаючи ні на що він викликав справжній фурор і розкуповувався шаленими ритмами!

     У 1999 від компанії відділяється підрозділ, що займається розробкою дискретних напівпровідників і організовує власну компанію - ON Semiconductor; в 2004 - підрозділ інтегральних провідників - Freestyle Semiconductor; в 2006 - другу купує консорціум, який очолює Blackstone Group LP. Потім цю покупку назвуть найбільшої приватної покупкою технологічної компанії в світі. Ця подія увійде в ТОП-10 найбільших угод на світі!

     Пізніше, через постійні збитки компанія поділиться на дві частини - Motorola Solutions і Motorola Mobility, потім друга через деякий час викуповується компанією Google. Частина перша - Nokia Siemens Network.

     Цей бренд дійсно є за що поважати - адже саме вони зробили перший крок в еру мобільних телефонів, подарувавши нам те, що у нас є зараз. До речі, ви коли-небудь помічали, що на всіх знімках телефонів цього бренду (якщо вони офіційні, звичайно), завжди налаштований однаковий час - 11:35? Саме в цей час в 1973 році вперше подзвонили з мобільного телефону! Захоплююче!

     Якщо так вийшло, що ви - шанувальники класики і до сих пір користуєтеся телефонами цього бренду, то не варто думати, що в разі поломки вам ніде буде його полагодити. Ми чинимо! І чиним якісно! Заходьте в гості!