Заміна скла Apple Watch

Заміна сенсора, дисплея! Швидко, якісно, гарантія роботи.

Ремонт фотоапаратів

Швидко, якісно, надійно і головне за помірною ціною!

Ремонт ноутбуків

Професійний ремонт вашого ноутбука у СЦ Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт планшетів

Світ Мобільних Аксесуарів - це завжи якісний ремонт вашого планшета

Ремонт телефонів

Швидкий ремонт ваших телефонів та смартфонів. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт техніки Apple

Якісний ремонт ваших iPhone, iPad та iPod. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Microsoft

     Сотні брендів, компаній, розробників ... Сотні людей, працівників, новаторів ... Сотні новинок, здивувань і сюрпризів ... Світ електроніки сьогодні вражає з кожним днем ​​все більше і більше, приносячи в наше життя комфорт і зручність, показуючи нам, як жити простіше, як заробляти більше, як завжди залишатися в тренді.

     Але тут, як і в будь-який інший сфері, завжди будуть справжні гіганти, міць яких не зрівняється ні з ким іншим. Пости здаються і приймаються, але дещо завжди залишається. І це дещо сьогодні - це дітище Білла Гейтса - корпорація Microsoft.

     Операційні системи Microsoft сьогодні найпоширеніші в світі. Напевно, навіть більше - левова частка комп'ютерів і ноутбуків працюють саме з ними, а зустріти що-небудь інше можна вкрай рідко. Крім операційних систем MS, компанія займається так само випуском X-box - ів, виготовляє аксесуари до ПК - наприклад, миші і клавіатури, виробляє з 2012 року власний планшет.

     Важко уявити будь-який комп'ютер або ноутбук без програм від сімейства Microsoft Office, чи не так? Ігри, смартфони, навіть власний музичний сервіс Groove - щоб скачувати музику з їх магазину і шукати композиції, схожі на ті, які у вас вже є.

     Перерахувати дочірні компанії - справа не з легких. Адже компанія не просто тримається на плаву, а прогресує вже більше 35 років - з 1975, залишаючись лідером своєї галузі.

     Знаєте, в скількох країнах світу продається продукція Microsoft? 80 країн! І 45 мов!

     А скільки співробітників? 127 тисяч!

     А виручка? 44,3 млрд доларів!

     Ух! Вражаюче, чи не так?

     Мicrosoft відомий так само тим, що витрачає купу часу і коштів, щоб знайти і навчити молодих працівників. Тут працюють тільки професіонали своєї справи, яких компанія моніторить ще зі старших класів. Навіть більше - щоб привернути слабку стать до цієї цікавої справі - МS організовує літні табори для старшокласниць! Уявляєте? Не дарма вони займають 75 місце в рейтингу кращих роботодавців світу;)

     Толерантність тут теж на висоті - вже на протязі 15 років всередині компанії існує профспілка GLEAM - підтримка бісексуальних, гомосексуальних і трансгендерних людей. До її складу входить близько 700 членів!

     Ще один цікавий факт - менше року назад Мicrosoft почала співпрацювати з компанією з розробки ПЗ для агентств, які контролюють постачання і виробництво канабісу - і легального, і не дуже 

     Говорити про них можна дуже багато, а лагодити смартфони під управлінням ОС Windows Mobile і Windows Phone або ноутбуки з їх оппераціонкамі - одна насолода. Тому якщо раптом щось пішло не так - завжди пам'ятайте, що компанія СМА десь поруч.