Заміна скла Apple Watch

Заміна сенсора, дисплея! Швидко, якісно, гарантія роботи.

Ремонт фотоапаратів

Швидко, якісно, надійно і головне за помірною ціною!

Ремонт ноутбуків

Професійний ремонт вашого ноутбука у СЦ Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт планшетів

Світ Мобільних Аксесуарів - це завжи якісний ремонт вашого планшета

Ремонт телефонів

Швидкий ремонт ваших телефонів та смартфонів. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт техніки Apple

Якісний ремонт ваших iPhone, iPad та iPod. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

MEIZU

Ціни на заміну сенсорного скла (cенсора, дисплея або екрана) телефонів Meizu:

Модель телефону Ціна грн.
M1 Note 505
M2 500
M2 Note 556
M3 Max 636
M3 Note L681 702
M3 Note M681 729
M3 Mini 513
M3s 583
M5 Note 636
M5 Mini 702
M5c 662
M5s 730
M6 Note 1000 + скло
M6 Pro 6 1400
M6 Pro 7 plus/Pro 7 1500
MX2 565
MX3 583
MX4 583
MX5 1590
U10 800 + скло
U20 800 + скло
15 Lite 1500 + скло

Ціна переклейки сенсорного скла смартфонів вказана без урахування вартості робіт!

Також ми здійснюємо заміну захисного скла - вартість від 50 грн.+ ціна скла

     Від дитячої мрії до справжнього успіху – це саме ті слова, які характеризують Хуан Чжана, засновника компанії MEIZU. Будучи ще дитиною в його голові народжувалося безліч ідей, а ставши дорослою і самостійною людиною він і заснував бренд, щоб втілювати всі свої задуми в життя.

     MEIZU розпочала свою роботу 19 років тому – в 1998 році в місті Чжухай. Все починалося далеко не зі смартфонів – першої їх продукцією були mp3-плеєри. Їх продукція не стала відомою навіть в Європі, незважаючи на їх якісні характеристики. Деяким проривів у світі плеєрів став не схожий ні на що випущене раніше Meizu miniPlayer M6. Цей плеєр не тільки відтворював музику, а так само міг програвати відео, вміщав у собі архів фотографій і постійно оновлював прошивки. В цей раз компанія Meizu вийшла на світовий рівень. 

     Їх перший смартфон, подібно першим плеєрам, продавався тільки на китайському ринку. Сталося це в 2009 році. Meizu M8 зірвав величезний куш для компанії, адже всередині країни смартфон отримав неймовірну популярність. Проблема була лише в тому, що дизайн аж надто був схожий на всіма улюблений Apple, яким ця справа до душі не припала. Телефон довелося зняти з виробництва. Але ця подія стала величезним поштовхом для подальшої роботи.

     Незважаючи на тривалу проблему з таким гігантом, як Apple, виробники не зупинилися. Вже через рік вийшла нова модель – Meizu M9, а ще через 2 (2012) – Meizu MX. Смартфон отримав непогану популярність, адже рівень характеристик був досить непоганий. Тоді почалася плідна робота компанії Meizu. І результат на обличчя. Важко зараз знайти людину, яка не чула і не стикалася з цим брендом – зручні, функціональні, елегантні смартфони потроху завойовують все більше і більше шанувальників на європейському ринку.

     До особливостей смартфонів цього бренду можна віднести не тільки надійність і дуже стильне оформлення. Виробники ввели в телефони клавішу, яка виконує відразу кілька функцій і фірмову оболочку Flyme – відмінна комбінація переваг Apple, Android і MIUI.

     Напевно, саме MEIZU стали головним відкриттям у світі смартфонів за останні кілька років. Люди купують, адже знають – це раціональний вибір. Але всі ми повинні усвідомлювати той факт, що ніщо не вічне – це стосується і ідеальної роботи смартфонів від MEIZU.

     Відчули, що щось пішло не так? Не тягніть кота за хвіст! Беріть телефон і біжіть до нас! СМА поверне вашому смартфону колишню ідеальну роботу і відремонтує всі дрібні проблеми, які виникають у процесі користування. Чекаємо в гості!