Заміна скла Apple Watch

Заміна сенсора, дисплея! Швидко, якісно, гарантія роботи.

Ремонт фотоапаратів

Швидко, якісно, надійно і головне за помірною ціною!

Ремонт ноутбуків

Професійний ремонт вашого ноутбука у СЦ Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт планшетів

Світ Мобільних Аксесуарів - це завжи якісний ремонт вашого планшета

Ремонт телефонів

Швидкий ремонт ваших телефонів та смартфонів. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт техніки Apple

Якісний ремонт ваших iPhone, iPad та iPod. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

LG

Ціни на заміну сенсорного скла телефонів Lg:

Модель телефону Цsна грн.
Lg Nexus E960 1250
Lg Nexus D820/D821 1250
Lg X power K220 1250

Що значить LG?» - Це одине з найпоширеніших питань, яке задають користувачі гаджетів від цього бренду. «LG» означає «Lucky Goldstar». LG Corp. - Це конгломерат в Південній Кореї, що займається виробництвом телекомунікаційних продуктів, хімікатів і електроніки. Одна з її дочірніх компаній, LG Electronics, є одним з найбільших гравців на світовому ринку мобільних телефонів і телевізорів високої чіткості. На ринку смартфонів бренд є третім за величиною виробником, що робить його одним з гігантів світової індустрії мобільних телефонів. Саме тому LG Electronics є флагманської компанією вищезгаданого конгломерату, LG Corp.

     Компанія Goldstar була заснована в 1958 році, і до 1959 року вона вже випустила найперше в Кореї радіо. Це був старт електронної промисловості в країні. Компанія продовжувала випуск і інші продуктів цієї галузі протягом наступних 10 років - телефони, холодильники і телевізори. До свого 10-го року Goldstar вже випустила свій перший кондиціонер і заснувала філіал в Нью-Йорку. Це було початком глобального панування в електроніці.

     На початку 2000-х LG зосередилася на розробці інноваційних технологій в сфері комунікації, які зробили її одним з кращих виробників мобільних телефонів в США в 2003 році. Рік по тому вона стала першим виробником мобільних телефонів у світі. В кінці 2000-х років компанія LG стала гігантом в індустрії телефонів, домінуючи в продажах по всьому світу і продовжуючи залишатися одним з найсильніших виробників телефонів у всьому світі. Ви питаєте, що означає LG? Знову ж таки, це «Lucky Goldstar», а ще «Life's Good» і «Looking Great», кожне з яких повністю підходить даному бренду.

     До речі, однією з головних, напевно, особливостей компанії можна назвати відмову від токсичних матеріалів на виробництві. Та й взагалі рівень соціальної відповідальності бренду досить високий - вони підтримують різні соціальні компанії, які займаються боротьбою з бідністю і голодом, намагаються впроваджувати енергоефективні рішення в світ техніки, а так само переробляти сировину. А ще вони є спонсорами багатьох спортивних заходів - наприклад «Формули 1» і FIS World Cup.

     Компанія, гідна поваги, згодні? І користуватися технікою від LG - це престижно. Наш обов'язок - просто нагадати, що в разі виникнення будь-яких проблем - ми завжди поруч, щоб їх вирішувати.