Заміна скла Apple Watch

Заміна сенсора, дисплея! Швидко, якісно, гарантія роботи.

Ремонт фотоапаратів

Швидко, якісно, надійно і головне за помірною ціною!

Ремонт ноутбуків

Професійний ремонт вашого ноутбука у СЦ Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт планшетів

Світ Мобільних Аксесуарів - це завжи якісний ремонт вашого планшета

Ремонт телефонів

Швидкий ремонт ваших телефонів та смартфонів. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт техніки Apple

Якісний ремонт ваших iPhone, iPad та iPod. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Lenovo

Ціни на заміну сенсорного скла телефонів Lenovo:

Модель телефону Ціна грн.
Lenovo P2 950+ скло

Бренд Lenovo складно назвати невідомим. Але все ж, як і про більшість інших компаній, рандомний користувач майже нічого не знає, навіть якщо використовує техніку бренду досить давно. Сьогодні ми трошки виправимо ситуацію.

     Сама компанія вважається китайською комп'ютерною компанією, а штаб-квартира їх розташована в штаті Нью-Йорк, основні операційні офіси - Пекін і Рейлі, дослідницькі центри - в Ямато, Москві, Пекіні, Шанхаї, Рейлі.

     Що випускає компанія? Що тільки не випускає! У список продукції, яку випускає Lenovo входять мобільні телефони, комп'ютери, ноутбуки, нетбуки, відеопроектори, різні комп'ютерні аксесуари та програмне забезпечення. До речі, продукція виходить ще під торговими марками ThinkCentre, ThinkPad, ThinkVision і IdeaPad.

     Хто її заснував? Краще сядьте - Китайська академія наук! Точніше, кілька китайських вчених на її гроші. У 1984 році. Спочатку компанія називалася New Technology Developer Incorporated, трошки пізніше - «Legend», а в 2003 з'явилася відома нам Lenovo. До речі, ви знаєте, що означає «Lenovo»? Перша частина - «Le» - це шматочок з первісної назви ( «Legend»), «novo» - перекладається з латині як «новий». Китайська назва перекладається як «асоціації», «креативність», «чітке мислення».

     Сьогодні компанію з легкістю можна віднести до лідерів ринку. Про це говорять їх немаленькі досягнення: у 2011 році Lenovo придбали компанію Medion - лідера на ринку ПК, мультимедійних пристроїв і споживчої техніки, в 2012 році компанія зайняла перше місце по постачаннях персональних комп'ютерів, в 2014 - купила у корпорації Google підрозділ Motorola Mobility.

     Говорячи про досягнення, складно не згадати той факт, що у компанії більше 5500 патентів по всьому світу. Так само вона входить в ТОП-30 інноваційних компаній, ТОП-10 найбільш екологічних компаній, названа одним зі світових лідерів в сфері репутації, ТОП-50 найбажаніших роботодавців в світі з точки зору студентів. Чималий перелік, правда?

     При цьому всім, загальна чисельність працівників компанії становить порівняно небагато - в 2010 році ця цифра ледве сягала до 21 тисячі людей.

     Нагадуємо вам, що в разі виникнення будь-яких проблем зі смартфоном, ноутбуком, нетбуком – та всім, чим завгодно! - бренду Lenovo, вам варто негайно приходити до нас. Чому? Проблеми треба вирішувати в міру їх виникнення. Не затягуйте. Ми завжди готові допомогти.

Ремонт ноутбуків  Lenovo

     Компанія  Lenovo заснована у 1984 році. Під першою назвою - “Legend” компанія вела торгівлю і поставляла комп`ютерну техніку на внутрішній ринок Китаю. Ребрендиг відбувся у 2003 році. І компанія отримала звичну для нас назву.

     Зараз близько 59% продукції компанії припадає на ноутбуки. Продукція користується популярністю, оскільки пропонує широкий асортимент на будь-який смак та гаманець.

     Модельний ряд включає різноманітні пристрої від міні ноутбуків до ігрових, які представлені серіями:

  • ігрові ноутбуки з потужними процесорами, відеокартами та дисплеями з високою здатністю розподілення; 
  • ноутбуки за доступною ціною і непоганим функціоналом;
  • елегантні ультрабуки;
  • ноутбуки початкового рівня з базовими характеристиками;
  • ігрові ноутбуки з пристойною продуктивністю.
  • ноутбуки -трансформери , мають два режима роботи.
  • ноутбуки бізнес -класу, практичний і діловий дизайн.

     Ремонт ноубука Lenovo може здійснюватись за трьома напрямками:

  1. Ремонт програмного забезпечення. Даний вид робіт особливий, оскільки при їх проведені майстер не втручається у внутрішні та зовнішні системи пристрою. Всю роботу виконують спеціально підключені та запрограмовані сервісні програми.
  2. Ремонт зовнішніх оболонок. Такий вид робіт виконується без втручання у апаратні системи пристрою. Прикладом, може бути заміна корпусу, заміна роз`ємів USB, наушників, клавіатури, роз`ємів живлення, кабелів.
  3. Ремонт внутрішніх складових. Цей вид ремонту вважається найбільш складним, оскільки майстер втручається у середину ноутбука. Характерними роботами може бути чистка від потрапляння вологи, пайка складових функціональних елементів, шлейфів, контактів, та заміна внутрішніх деталей.

     СМА Сервіс проводить перелічені види робіт з гарантією та за короткий термін. Майстри виконають ремонт будь -якої складності, та реанімують ваш ноутбук  Lenovo.