Заміна скла Apple Watch

Заміна сенсора, дисплея! Швидко, якісно, гарантія роботи.

Ремонт фотоапаратів

Швидко, якісно, надійно і головне за помірною ціною!

Ремонт ноутбуків

Професійний ремонт вашого ноутбука у СЦ Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт планшетів

Світ Мобільних Аксесуарів - це завжи якісний ремонт вашого планшета

Ремонт телефонів

Швидкий ремонт ваших телефонів та смартфонів. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт техніки Apple

Якісний ремонт ваших iPhone, iPad та iPod. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

HTC

     HTC останнім часом став досить-таки вагомим брендом на світовому ринку. Працюючи під керівництвом Google Android і Windows Mobile, цей комунікатор став найвідомішим з тайваньських аналогів.

     Вперше про компанії почули в 1997 році. В ті часи HTC займалося складанням гаджетів для інших компаній. У список їхніх клієнтів входили T-Mobile, Orange, Sprint і навіть Vodafone, а так само багато інших. Саме висока популярність надихнула творців заснувати власний бренд, а сталося це в 2004 році. Саме тоді компанія почала розробляти власні пристрої під ім'ям Qtek, під яким вона і працювала до 2006 року. А в 2006 і прозвучало сучасне HTC!

     Ще два роки після перейменування, тобто до 2008, компанія працювала тільки під Windows Mobile і ця співпраця була дуже результативним, адже саме HTC належать такі інновації, як смартфон під системою Windows, а також перший Windows смартфон, який підтримував 3дж! Але вже 2009 році HTC відкрили для себе і Google Android. Скажемо навіть більше – вони не тільки почали співпрацювати, але саме HTC випустила першу у своєму роді комерційну модель комунікатора на Android – назвою моделі стало HTC G1.

     Вже в 2011 році HTC зміг перевершити Nokia на світовому ринку! Сьогодні ж цей бред займає 98 позицію в рейтингу Кращих світових брендів.

     Слоган компанії – Quietly Brilliant. Він, до речі, з'явився лише у 2009 році, замінивши свого попередника HTC Innovation. Спочатку це словосполучення було зареєстровано саме як торгова марка, а тільки потім стало слоганом компанії HTC.

     Особливостей у смартфонах HTC безліч! Одним з вагомих є бажання виробників експериментувати, адже вони ніколи не зупиняються на досягнутому. Бренд відрізняється дуже стильним дизайном – пристрої дуже зручно лежать у руці, можуть похвалитися хорошою міцністю і відмінними технічними характеристиками! Навіть більше – саме HTC створюють непогану конкуренцію таким гігантам, як Samsung і Apple!

     Але якими б сильними в плані якості не були смартфони від HTC, у них є властивість виходити з ладу, як і у будь-якої іншої техніки. Компанія СМА пропонує вам послуги по ремонту даного бренду і гарантує якість своєї роботи. Ми ремонтуємо все! І з задоволенням полагодимо ваш улюблений смартфон від HTC. Адже ремонтувати таку техніку – теж приносить величезне задоволення.