Заміна скла Apple Watch

Заміна сенсора, дисплея! Швидко, якісно, гарантія роботи.

Ремонт фотоапаратів

Швидко, якісно, надійно і головне за помірною ціною!

Ремонт ноутбуків

Професійний ремонт вашого ноутбука у СЦ Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт планшетів

Світ Мобільних Аксесуарів - це завжи якісний ремонт вашого планшета

Ремонт телефонів

Швидкий ремонт ваших телефонів та смартфонів. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт техніки Apple

Якісний ремонт ваших iPhone, iPad та iPod. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Gigabyte

     Як домогтися успіху в сфері технологій? Дотримуватися високих стандартів якості, йти в ногу з часом, іноді його обганяючи, використовувати нові технології і своєчасно реагувати на бажання ринку. Саме цими заповідями і керується компанія Gigabyte, яка вже не один рік є найважливішим бренду всесвітнього ринку. Компанія почала роботу в 1986 році і продовжує своє успішне функціонування донині.

Що ж вони виготовляють?

     Те, без чого не обходиться жодна ділова людина. Серед їхньої продукції не тільки мобільні телефони, планшетні КЕ, ноутбуки і нетбуки, а також мережеве обладнання, сервери, периферійні пристрої для ПК.

     Особливістю компанії можна назвати як доволі інноваційний і стильний дизайн, так і різношерстність її продукції: адже саме тут можна знайти як вже готову якісну техніку, якою компанія і справді може пишатися, так і різні деталі, плати, модулі живлення. Саме вони ввели в світ безліч технологій, які на сьогоднішній день широко використовуються і іншими брендами.

     Якщо говорити про рейтинги і статистики, то тут Gigabyte теж не пасуть задніх - ні для кого не секрет, що тайванські бренди зараз на висоті - саме вони займають вагому частину світового ринку, а тому внутрішня конкуренція дуже висока.

     І звичайно ж, сьогоднішній наш бренд - один з кращих серед тайванських. Якщо уточнити, то Gigabyte - одна з 20 найвідоміших тайванських компаній. Експерти оцінюють цей бренд в 133 мільйони доларів!

     Головний привід для гордості - це те, що компанія заслужила звання одного з виробників-лідерів, що стосується материнських плат: мало хто може похвалитися більш ніж 10 тисячами нагород різних незалежних експертів і асоціацій. Одна з найвідоміших і популярних нагород - "Taiwan Excellence Award 2011"!

     Бути власником такої якісної техніки - велике везіння. Але все ж постійне використання будь-якої техніки призводить до того, що її робота трохи сповільнюється, або ж що-небудь виходить з ладу. Не варто засмучуватися. Адже що стосується Gigabyte, то у компанії дуже хороша технічна підтримка: ви завжди можете зателефонувати на гарячу лінію і вашу проблему спробують вирішить в режимі онлайн.

     Якщо ж не вдалося - то це теж не проблема. Адже ми завжди поруч і готові вам допомогти! Заходьте в гості!