Заміна скла Apple Watch

Заміна сенсора, дисплея! Швидко, якісно, гарантія роботи.

Ремонт фотоапаратів

Швидко, якісно, надійно і головне за помірною ціною!

Ремонт ноутбуків

Професійний ремонт вашого ноутбука у СЦ Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт планшетів

Світ Мобільних Аксесуарів - це завжи якісний ремонт вашого планшета

Ремонт телефонів

Швидкий ремонт ваших телефонів та смартфонів. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт техніки Apple

Якісний ремонт ваших iPhone, iPad та iPod. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Fly

     Ви точно чули про такий бренд техніки, як Fly, чи не так? Але можемо посперечатися, що ви навіть не здогадуєтесь, в якій точці земної кулі він народився! А будинком даного бренду стала Великобританія!

     У грудні 2002 року світ почув про таке бренд як Fly - саме тоді була створена Meridian Telecom Group, а менше ніж через рік - в червні 2003 - вийшли перші три моделі смартфонів - S288, S588, S688.

     У 2007 почалася співпраця Fly з Opera Software. Цим пояснюється поява даного браузера на всіх смартфонах від Fly. У цьому ж році вийшов перший смартфон з двома сім-картами від них. Пізніше, через 5 років, все їх смартфони будуть виключно на 2 сім-карти, що було прокоментовано так: «Fly дарує більше свободи завдяки телефонам з подвійною Сім-картою». У 2008 році - бренд зайняв стійку позицію в ТОП-5 найбільш популярних смартфонів Россі, утвердився в Україні та Казахстані і почав стрімко продаватися і отримувати гарний прибуток.

     До речі, цікавий факт - у Fly абсолютно не було ніякої виробничої потужності до 2008. Вони працювали в основному вже з готовими моделями, змінюючи зовнішній вигляд і додаючи необхідні функції. Спочатку бренд користувався послугами Bird і Vk, пізніше - смартфони замовлялися у Lenovo, ASUS, Toschiba та інших.

     Сьогодні у Fly є R & D- центр, який розробляє власний унікальний дизайн гаджетів, а самі смартфони також  купуються у інших виробників.

     Варто ще додати, що мало хто знає про те, що фірма випускає ще і планшети, навігатори і фотоапарати. Їх перший планшет побачив світ у 2011 році, а в 2013 вийшло ще 4 моделі. Що стосується фотоапаратів, то їх у Fly зараз тільки 2 - Fly DC800 Black і Fly DC810.

     Якість техніки Fly з кожним роком стає все вище і вище. Цим пояснюється той факт, що зараз їх техніка починає заповнювати полиці в магазинах не тільки Східної Європи і Азії, а й більш розвинені країни Європи. Варто відзначити, що характеристики телефонів нічим не поступаються навіть найпопулярнішим аналогам на даний момент, а величезним плюсом є так само відносно недорога ціна. І нехай на даний момент бренд не є найпопулярнішим, але гідним його можна назвати без щонайменшої нотки сумнівів.

     Ви користуєтеся технікою Fly? Виявили будь-які недоліки? Приходьте до нас, ми лагодимо  практично всі телефони різних моделей і фірм, і бренд Fly так само присутній в списку. Чекаємо в гості!