Заміна скла Apple Watch

Заміна сенсора, дисплея! Швидко, якісно, гарантія роботи.

Ремонт фотоапаратів

Швидко, якісно, надійно і головне за помірною ціною!

Ремонт ноутбуків

Професійний ремонт вашого ноутбука у СЦ Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт планшетів

Світ Мобільних Аксесуарів - це завжи якісний ремонт вашого планшета

Ремонт телефонів

Швидкий ремонт ваших телефонів та смартфонів. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт техніки Apple

Якісний ремонт ваших iPhone, iPad та iPod. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Caterpillar

     Жорсткі умови світу вимагають жорсткої амуніції. У будь-якому випадку, саме так вважають працівники компанії Caterpillar. Вони займаються створенням спецтехніки та займають в цій справі лідерські позиції.

     Рання історія Caterpillar повна досягнень!

     Хоча Бенджамін Холт зіграв важливу роль у розвитку промислового трактора ще задовго до офіційного запуску Caterpillar, ряд важливих досягнень тільки продовжував поповнюватися після створення нової компанії в 1925 році. У 1930-ті роки, наприклад, машини Caterpillar зіграли значну роль в будівництві моста Золоті ворота, Гранд-Кулі та проекту по будівництві дамби на Міссісіпі.Тяжелое обладнання Caterpillar підтримувало військові зусилля США під час Другої світової війни, і компанія змогла збільшити виробництво в США до більш як 51 000 гусеничних тракторів!

     Чому ми розповідаємо про них? Хіба цей бренд хоч як-небудь стосується такої техніки, яку з легкістю можна помістити в кишеню?

     Відповідь непередбачуваний - так! Адже компанія Caterpillar випускає так звані "невбивані" телефони і смартфони.

     Більше 90 років компанія Caterpillar Inc. створює міцні високоякісні продукти, створені для того, щоб вижити в складних умовах.

     Так, якщо людина працює на фермі, намагається подолати галас будівельного майданчика або просто веде спосіб життя, для якого необхідно використовувати товари більш довговічні, - тоді телефони від цього бренду виявилися б для нього вельми до речі. Їхні телефони поєднують в собі новітні технології Android і відому прихильність інновацій з жорсткими військовими умовами.

     У список їх продукції входить так само взуття, яке назвати нестійким або неякісним язик не повернеться. Та й взагалі, компанія ділиться на цілих 480 підрозділів!

     Якщо ви примудрилися вбити або зламати "невбиваємий" смартфон, то приходьте до нас - лагодити свою техніку і ділитися унікальними скілами. ;)