Заміна скла Apple Watch

Заміна сенсора, дисплея! Швидко, якісно, гарантія роботи.

Ремонт фотоапаратів

Швидко, якісно, надійно і головне за помірною ціною!

Ремонт ноутбуків

Професійний ремонт вашого ноутбука у СЦ Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт планшетів

Світ Мобільних Аксесуарів - це завжи якісний ремонт вашого планшета

Ремонт телефонів

Швидкий ремонт ваших телефонів та смартфонів. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт техніки Apple

Якісний ремонт ваших iPhone, iPad та iPod. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

BlackBerry

     Сьогодні ми розповімо про цікавий і водночас зробивший багато галасу бренд – BlackBerry. Більшість техніки сьогодні виготовляють в Тайвані і Китаї, а батьківщиною цього бренду є  шанована всіма Канада, так чому ж тоді галас, запитаєте ви? Ви питаєте - ми розповідаємо.

     Вся справа в тому, що з початку смартфони даного бренду виготовлялися для бізнесменів. Так їх і називали – бізнес-телефони. Проблема виявилась у використанні компанією особливих серверів під назвою BES, що розшифровується як BlackBerry Enterprise Server. Їх суть полягає в тому, що всі повідомлення, відправлені з таких смартфонів, шифруються і перехопити їх неможливо. Тут відразу виникло два приводи для збурень:

  •  Сервери – в Америці, а це означає, по ідеї, Американські спецслужби при бажанні могли би отримати доступ до даних при тому що компанія виступає гарантом недоторканості інформації.
  • Одночасно знайшлась проблема і в яка раз недоступності даної інформації спецслужбам країни, а уряд хотів би, очевидно, отримувати її при першій ж вимозі.

     Але, все ж, як би там не було, бренд продовжує існувати і по цей день, хоча в країнах СНГ і Європи їх телефони зустрінеш не так вже і часто – найбільш поширені вони в Північній Америці і трохи в Західній Європі.

     Історія бренду починалася в 1997 році з пейджерів з можливістю двостороннього спілкування. Їх головною відмінністю від аналогів була qwerty-клавіатура. Перший смартфон вийшов в 1999 році, але в ньому не було ні динаміка, ні мікрофона і спілкуватися можливо було лише як раз-таки завдяки клавіатурі. У 2005 році цей недолік виправили, зробивши нову модель повноцінним телефоном.

     До речі, якщо хтось згадує назву даного бренду, в голові завжди виникає питання - чому саме BlackBerry? Яке відношення ця ягода має до техніки взагалі?

     Насправді - ніякого. Просто фахівці компанії мали досить розвинену уяву і спочатку взагалі збиралися назвати телефон «strawberry», тому що з незрозумілих причин для них ґаджети були схожі саме на полуницю. Але було прийнято рішення, що це слово - занадто складне для іноземців, а ось «blackberry» - «ожина» - в самий раз.

     Ще один цікавий факт - ви помічали, що на всіх офіційних фотографіях телефонів Blackberry завжди виставлено однаковий час - 12:21? Тепер будете знати.

     Все ж знайшли смартфон даного бренду в нашій країні? І не знаєте, лагодять його, в разі чого, в українських сервісах? Ми не знаємо, як інші, але ми - лагодимо! І якщо раптом щось пішло не так - ми завжди раді вам допомогти!