Заміна скла Apple Watch

Заміна сенсора, дисплея! Швидко, якісно, гарантія роботи.

Ремонт фотоапаратів

Швидко, якісно, надійно і головне за помірною ціною!

Ремонт ноутбуків

Професійний ремонт вашого ноутбука у СЦ Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт планшетів

Світ Мобільних Аксесуарів - це завжи якісний ремонт вашого планшета

Ремонт телефонів

Швидкий ремонт ваших телефонів та смартфонів. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт техніки Apple

Якісний ремонт ваших iPhone, iPad та iPod. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Asus

     Компанія ASUS була заснована в 1989 році і за кілька десятиріч стала можна сказати гігантом на ринку техніки. Компанія займається випуском різних комплектуючих для техніки, а також самої техніки – смартфони, ноутбуки, планшети даної фірми дуже популярні на сучасному ринку.

     Починалося все з невеликої фірми по виробництву материнських плат. Зараз же компанія налічує близько 17 000 працівників і користується повагою у всьому світі. Як і багато інші відомі бренди ASUS була заснована і функціонує досі в Китайській Республіці. За кілька десятиліть ця країна стала одним з головних виробників техніки для всього світу, а бренд, про який зараз йде мова, став одним з головних важелів такої популярності.

     Перший стільниковий телефон компанії був випущений у вересні 2003 року і отримав назву J100, через два роки ринок розбурхав вихід перших LCD-телевізорів моделі TLW32001, правда, усі вони були тільки на тайванському ринку. Компанії співпрацювала з Lamborgini, була одним з виробників Ultra-Mobile PC, а з 1 січня 2008 року почала випускати продукцію виключно під власним ім'ям.

     До речі, щодо імені. Мало хто знає, але назва бренду – це скорочення від слова Pegasus. Пегас – крилатий кінь, який завжди символізував мудрість і силу. Компанія ASUS ніколи не зупиняється на досягнутих вершинах, завжди вдосконалюється і дає волю творчості. Саме тому бренд і асоціює себе з такою благородною міфічною істотою.

     Постійне прагнення до інновацій – ось у чому запорука успіху бренду. Компанія випустила чимало революційної техніки, але найбільш відомим став смартфон PadFone і ультрабук TAICHI. На останньому варто зупинитися, адже рідко де таке побачиш – двосторонній сенсор і можливість використання гаджета і в якості планшета, і в якості ноутбука!

     Компанія живе і розвивається, в одному лише 2015 році вони заробили близько 14 мільярдів доларів і отримали 4368 нагород!

     Такі солідні бренди завжди залишаються на висоті, але будь-яка техніка може ламатися, а це зовсім не привід котити бочку на бренди. Всі проблеми – легко виправити, якщо ви знаєте про нас! Компанія СМА з задоволенням прийме ваш пристрій від ASUS на ремонт і поверне йому ту ж функціональність, що і раніше! Звертайтеся!

Ремонт ноутбуків Asus

     Asus чи “Pegasus”, як хотіли спочатку назвати компанію, виробляє високоякісну комп`ютерну техніку і комплектуючі. Ноутбуки  Asus займають лідируючи позиції за рівнями продажів  і долею ринку, займаючи відповідне місце в серцях українських споживачів.

     Модельна лінійка ноутбуків  Asus представлена як бюджетними серіями для повсякдених задач і базовим функціоналом, ігровими пристроями з потужними характеристиками, так бізнес - ноутбуками для ділових цілей.

     Проблеми з функціонуванням ноутбуків можуть бути наступними :

 • пропадає звук;
 • не вмикається;
 • не заряджається;
 • зникає контрастність зображення;
 • не працює клавіатура;
 • не підключаються навушники.

     Рішенням перерахованих проблем є професійна діагностика та послідуючий ремонт у напрямку:

 • заміна південного моста;
 • заміна відеокарти;
 • заміна батареї;
 • заміна роз`єму живлення;
 • заміна ламп підсвітки матриці;
 • заміна роз`єму для навушників;
 • заміна системи охолодження;
 • заміна або чистка клавіатури.

     Вам не доведеться довго чекати закінчення ремонту ноутбука, оскільки СМА Сервіс має склад власний склад необхідних запчастин та комплектуючих. Та дає гарантію на проведені роботи та замінені деталі.