Чистка ноутбуків

Ловіть акційну ціну! Підготуйте ваш ноутбук до початку навчального року. Акція діє до 30.09.2017

Ремонт фотоапаратів

Швидко, якісно, надійно і головне за помірною ціною!

Ремонт ноутбуків

Професійний ремонт вашого ноутбука у СЦ Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт планшетів

Світ Мобільних Аксесуарів - це завжи якісний ремонт вашого планшета

Ремонт телефонів

Швидкий ремонт ваших телефонів та смартфонів. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт техніки Apple

Якісний ремонт ваших iPhone, iPad та iPod. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Sony

     Sony - це потужна корпорація, що славиться інноваційними технологіями та мультимедіа з безліччю підрозділів, яка постійно конкурує зі справжніми гігантами світу електроніки: від Universal Music Group, і EMI, Viacom і Disney, Microsoft і Nintendo, Philips і Samsung, до Dell і Apple.

     Спочатку Sony займалася, не повірите, всього лише постачанням радіоприймачів і інших пристроїв для післявоєнної Японії. Згодом експорт виріс і до 70-х років Sony була відомим ім'ям в Америці.

     Новаторський бренд Walkman сформував музичну індустрію 1980-х років, а в 90-х роках Sony створила найважливіший продукт для споживачів відеоігор - PlayStation.

     Сьогодні Sony Computer Entertainment є одним з найбільших виробників в ігровій індустрії, а також одним з провідних виробників консолей ( «Велика трійка»), поряд з Nintendo і Microsoft.

     У 2012 році Sony представила один з перших телевізорів 4K Ultra HD з роздільною здатністю в чотири рази більш деталізованим, ніж зображення високої чіткості, що виходить за рамки традиційних обмежень перегляду ТБ. Це досвід, який перегукується з новаторською моделлю Trinitron 44 роками раніше.

     Sony завжди в пошуку нових технологій. Багато в чому історія Sony - це історія інновацій - серія проривів, які зробили історію і змінили популярну культуру.

     Віра Sony в силу уяви, і його бажання діяти відповідно до цієї сили, проливає світло на його минуле і формує майбутнє.

     До речі, закладаюсь, ви не знали, що корпорація керується строго дотримуючись принципу дзен-буддистів під назвою Му? Що це означає? Тут немає ніяких строгих планів. Максимальна гнучкість - ось що допомагає компанії завжди слідувати трендам і постійно розвиватися.

     Все-таки, сьогодні складно знайти людину, яка нічого не чула про компанію Sony - та й тих, хто ніколи не користувався їхньою продукцією теж. Адже чого вони тільки не виготовляють: смартфони, телевізори, планшетні ПК, смарт-годинник, фітнес-браслети ... Та чого тільки в цьому списку немає!

     І якщо раптом якась техніка цього бренду виходить з ладу - то треба терміново бігти до нас і її лагодити!