Чистка ноутбуків

Ловіть акційну ціну! Підготуйте ваш ноутбук до початку навчального року. Акція діє до 30.09.2017

Ремонт фотоапаратів

Швидко, якісно, надійно і головне за помірною ціною!

Ремонт ноутбуків

Професійний ремонт вашого ноутбука у СЦ Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт планшетів

Світ Мобільних Аксесуарів - це завжи якісний ремонт вашого планшета

Ремонт телефонів

Швидкий ремонт ваших телефонів та смартфонів. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт техніки Apple

Якісний ремонт ваших iPhone, iPad та iPod. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Samsung

     Samsung - багатонаціональна компанія в Південній Кореї, заснована в 1938 році. Сьогодні це найбільший південнокорейський конгломерат - кілька дочірніх і холдингових компаній, які об'єднались під брендом Samsung.

     У 1938 році, коли все починалося, Samsung була всього лише маленькою компанією з торгівлі в Су-Доні. Засновника звали Лі Бен-Чул. Всього сорок співробітників, основний бізнес компанії - виробництво і розподіл бакалійних товарів всередині міста ... Сьогодні ж тут працюють сотні людей, а про бренд "Samsung" знає кожна сучасна людина. Що було далі? Цукровий завод, вовняна фабрика, страхування і цінний папери. Амбіційність та завзятість Лі допомогло компанії стати однією з найбільш впізнаваних у світі! Хороший приклад для кожного, чи не так? У 1960-х компанію Samsung Group зустрічає електронна промисловість. Яким був їх перший продукт? Передбачувано чи ні, але їм став звичайний телевізор. Чорно-білий телевізор.

     В даний час компанія має більше 6 підрозділів, які спеціалізуються на різних продуктах: напівпровідники, апаратні засоби, телекомунікації, випускали телефони, факси. У 1980-х - вони все обєднали  в одну компанію - Samsung Electronics Co., Ltd.

     У 1992 році - Samsung став єдиним лідер по мікросхемах пам'яті на весь наш величезний світ і поступається  всього лиш одним  щабель, займаючи друге місце в Intel з виробництва чіпів.

     1995 рік - створюють перший РК-дисплей (рідкокристалічний дисплей), що проводить до революції в індустрії телевізійного обладнання і приносить мільйони доларів прибутку для Samsung - всі інші компанії повинні були платити компанії за використання їх технологій.

     На початку 2012 року - вони обганяють Nokia як виробника мобільних телефонів з найвищою в світі продукцією.

     Динамічно, успішно, якісно - саме так працюють в Samsung і сьогодні. Хіба є така ймовірність, що ви зовсім не знаєте, що вони виробляють? Адже цей список досить широкий: від холодильників до смарт-годин!

     425 000 співробітників, 15% ВВП Південної Кореї, 265 мільярдів доларів загального доходу ... Багато цифр і все дійсно вражають!

     Користуватися технікою від Samsung - престижно. Про це знає кожен. Але навіть у кращих з кращих бувають мінімальні недоліки, і часто в процесі користування ми створюємо проблеми своїми руками. Якщо ви випадково нашкодили своїй техніці, або ж що-небудь пішло не так, - вам необхідно знати, що в нашому сервісі завжди зможуть вам допомогти!