Чистка ноутбуків

Ловіть акційну ціну! Підготуйте ваш ноутбук до початку навчального року. Акція діє до 30.09.2017

Ремонт фотоапаратів

Швидко, якісно, надійно і головне за помірною ціною!

Ремонт ноутбуків

Професійний ремонт вашого ноутбука у СЦ Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт планшетів

Світ Мобільних Аксесуарів - це завжи якісний ремонт вашого планшета

Ремонт телефонів

Швидкий ремонт ваших телефонів та смартфонів. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт техніки Apple

Якісний ремонт ваших iPhone, iPad та iPod. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Lenovo

     Бренд Lenovo складно назвати невідомим. Але все ж, як і про більшість інших компаній, рандомний користувач майже нічого не знає, навіть якщо використовує техніку бренду досить давно. Сьогодні ми трошки виправимо ситуацію.

     Сама компанія вважається китайською комп'ютерною компанією, а штаб-квартира їх розташована в штаті Нью-Йорк, основні операційні офіси - Пекін і Рейлі, дослідницькі центри - в Ямато, Москві, Пекіні, Шанхаї, Рейлі.

     Що випускає компанія? Що тільки не випускає! У список продукції, яку випускає Lenovo входять мобільні телефони, комп'ютери, ноутбуки, нетбуки, відеопроектори, різні комп'ютерні аксесуари та програмне забезпечення. До речі, продукція виходить ще під торговими марками ThinkCentre, ThinkPad, ThinkVision і IdeaPad.

     Хто її заснував? Краще сядьте - Китайська академія наук! Точніше, кілька китайських вчених на її гроші. У 1984 році. Спочатку компанія називалася New Technology Developer Incorporated, трошки пізніше - «Legend», а в 2003 з'явилася відома нам Lenovo. До речі, ви знаєте, що означає «Lenovo»? Перша частина - «Le» - це шматочок з первісної назви ( «Legend»), «novo» - перекладається з латині як «новий». Китайська назва перекладається як «асоціації», «креативність», «чітке мислення».

     Сьогодні компанію з легкістю можна віднести до лідерів ринку. Про це говорять їх немаленькі досягнення: у 2011 році Lenovo придбали компанію Medion - лідера на ринку ПК, мультимедійних пристроїв і споживчої техніки, в 2012 році компанія зайняла перше місце по постачаннях персональних комп'ютерів, в 2014 - купила у корпорації Google підрозділ Motorola Mobility.

     Говорячи про досягнення, складно не згадати той факт, що у компанії більше 5500 патентів по всьому світу. Так само вона входить в ТОП-30 інноваційних компаній, ТОП-10 найбільш екологічних компаній, названа одним зі світових лідерів в сфері репутації, ТОП-50 найбажаніших роботодавців в світі з точки зору студентів. Чималий перелік, правда?

     При цьому всім, загальна чисельність працівників компанії становить порівняно небагато - в 2010 році ця цифра ледве сягала до 21 тисячі людей.

     Нагадуємо вам, що в разі виникнення будь-яких проблем зі смартфоном, ноутбуком, нетбуком – та всім, чим завгодно! - бренду Lenovo, вам варто негайно приходити до нас. Чому? Проблеми треба вирішувати в міру їх виникнення. Не затягуйте. Ми завжди готові допомогти.