Заміна сенсорного екрану Iphone

Акція: При заміні сенсорного екрану (дисплея) у телефонах Iphone, захисне скло у подарунок. Акція діє до 21.01.2019

Ремонт фотоапаратів

Швидко, якісно, надійно і головне за помірною ціною!

Ремонт ноутбуків

Професійний ремонт вашого ноутбука у СЦ Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт планшетів

Світ Мобільних Аксесуарів - це завжи якісний ремонт вашого планшета

Ремонт телефонів

Швидкий ремонт ваших телефонів та смартфонів. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт техніки Apple

Якісний ремонт ваших iPhone, iPad та iPod. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Huawei

     Китай вже досить-таки давно є одним з головних постачальників техніки, адже саме тут народилося безліч брендів, зараз популярних у всьому світі. Одним з найпопулярніших і масштабних донині вважається Huaweii!

     Ми звикли бачити в основному телефони цієї компанії, але насправді перелік їх товарів набагато ширший - тут і саме що не є різне мережеве обладнання, і термінали, і спеціалізоване програмне забезпечення. У деякому роді фішкою компанії є те, що в основі їх продукції лежать власні розробки, які не зустрінеш ні в одного іншого бренду. Так з чого ж все починалося?

     Несподівано, але «батьком» компанії був офіцер китайської Народно-визвольної Армії Рен (Жен) Женгфей (Чженфей). І почалося все в кінці ХІХ століття в місті Шеньчжень. Весь шлях компанії - це шлях успіху і просування, адже про їх труднощі говорять так мало, зате гідності говорять самі про себе. Просто уявіть, сьогодні над продукцією Huawei працюють не тисячі, а сотні тисяч людей, і важливо зауважити, що величезна їх частина займається дослідженнями і конструкторською діяльністю, постійно висуваючи нові ідеї і покращуючи свій товар. Інженери працюють в науково-дослідних центрах, розкиданих по всьому світу, а прибутки вже давно перевалили за мільярд доларів США.

     Успіх компанії так само можна визначити їх співпрацею з безліччю операторів зв'язку - причому не посередніх і відомих в межах однієї країни, а якраз навпаки. Так, наприклад, всім відомий Vodafone в 2007 році нагородив компанію за якісне обладнання, сервіс та послуги.

     Якщо говорити конкретно про цифри, то вони і справді вражають - 110 тисяч співробітників на початок 2012 року, 8 регіональних відділень і близько 100 філій по всьому світу на 2010, 20 науково-дослідних центрів, спільні інноваційні центри з 6 світовими операторами зв'язку, 1,26 млрд доларів на дослідження щорічно ... І цей перелік можна було б ще продовжувати!

     До речі, сама назва «Huawei» має дуже цікаве значення. Перша частина «Hua» перекладається одночасно як «Китай» і «відмінний», а друга - «досягнення» і «дія». Скомбінувавши кожну частину виходить або «китайське досягнення», або «відмінна дія» обидва з яких відповідають реальності!

     Якщо у вас раптом з'явилися проблеми з технікою даного бренду, ви ж пам'ятаєте, що ми лагодимо техніку і від Huawei? Згадуйте, якщо забули, беріть свої ґаджети і бігом до нас!