Чистка ноутбуків

Ловіть акційну ціну! Підготуйте ваш ноутбук до початку навчального року. Акція діє до 30.09.2017

Ремонт фотоапаратів

Швидко, якісно, надійно і головне за помірною ціною!

Ремонт ноутбуків

Професійний ремонт вашого ноутбука у СЦ Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт планшетів

Світ Мобільних Аксесуарів - це завжи якісний ремонт вашого планшета

Ремонт телефонів

Швидкий ремонт ваших телефонів та смартфонів. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт техніки Apple

Якісний ремонт ваших iPhone, iPad та iPod. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Asus

     Компанія ASUS була заснована в 1989 році і за кілька десятиріч стала можна сказати гігантом на ринку техніки. Компанія займається випуском різних комплектуючих для техніки, а також самої техніки – смартфони, ноутбуки, планшети даної фірми дуже популярні на сучасному ринку.

     Починалося все з невеликої фірми по виробництву материнських плат. Зараз же компанія налічує близько 17 000 працівників і користується повагою у всьому світі. Як і багато інші відомі бренди ASUS була заснована і функціонує досі в Китайській Республіці. За кілька десятиліть ця країна стала одним з головних виробників техніки для всього світу, а бренд, про який зараз йде мова, став одним з головних важелів такої популярності.

     Перший стільниковий телефон компанії був випущений у вересні 2003 року і отримав назву J100, через два роки ринок розбурхав вихід перших LCD-телевізорів моделі TLW32001, правда, усі вони були тільки на тайванському ринку. Компанії співпрацювала з Lamborgini, була одним з виробників Ultra-Mobile PC, а з 1 січня 2008 року почала випускати продукцію виключно під власним ім'ям.

     До речі, щодо імені. Мало хто знає, але назва бренду – це скорочення від слова Pegasus. Пегас – крилатий кінь, який завжди символізував мудрість і силу. Компанія ASUS ніколи не зупиняється на досягнутих вершинах, завжди вдосконалюється і дає волю творчості. Саме тому бренд і асоціює себе з такою благородною міфічною істотою.

     Постійне прагнення до інновацій – ось у чому запорука успіху бренду. Компанія випустила чимало революційної техніки, але найбільш відомим став смартфон PadFone і ультрабук TAICHI. На останньому варто зупинитися, адже рідко де таке побачиш – двосторонній сенсор і можливість використання гаджета і в якості планшета, і в якості ноутбука!

     Компанія живе і розвивається, в одному лише 2015 році вони заробили близько 14 мільярдів доларів і отримали 4368 нагород!

     Такі солідні бренди завжди залишаються на висоті, але будь-яка техніка може ламатися, а це зовсім не привід котити бочку на бренди. Всі проблеми – легко виправити, якщо ви знаєте про нас! Компанія СМА з задоволенням прийме ваш пристрій від ASUS на ремонт і поверне йому ту ж функціональність, що і раніше! Звертайтеся!