Чистка ноутбуків

Ловіть акційну ціну! Підготуйте ваш ноутбук до початку навчального року. Акція діє до 30.09.2017

Ремонт фотоапаратів

Швидко, якісно, надійно і головне за помірною ціною!

Ремонт ноутбуків

Професійний ремонт вашого ноутбука у СЦ Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт планшетів

Світ Мобільних Аксесуарів - це завжи якісний ремонт вашого планшета

Ремонт телефонів

Швидкий ремонт ваших телефонів та смартфонів. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт техніки Apple

Якісний ремонт ваших iPhone, iPad та iPod. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Acer

     Ні для кого не секрет, що саме в Тайвані існує величезна кількість різних комп'ютерних компаній, продукція яких досить-таки популярна в тих чи інших частинах світу. Але все ж не можна не відзначити той факт, що більшість з них залишаються для нас абсолютно незнайомими – адже до нас, в центральну Європу, доходить тільки найкраще. Однією з компаній, яку можна приписати в цей розділ, є фірма Acer.

     Їх історія почалася ще в 1976 році з компанії під назвою Mulitech International. Початок був нічим не примітний і зовсім не вражав, адже вже тоді схожих історій було безліч – капітал 25 000 доларів і всього пара десятків співробітників. Але компанії вдалося домогтися субсидій від уряду і почати масове розповсюдження своєї продукції – першими товарами були IBM-сумісні комп'ютери.

     Головним принципом компанії в той час стало прийнятна якість за доступними цінами. Їх комп'ютери могли похвалитися досить непоганими характеристиками порівняно з іншими ідентичними за ціною пристроями. Цей принцип залишився і до сьогодні – техніка від Acer завжди недорога, але якісна.

     Назва Acer утвердилася тільки в 1988 році. До речі, це слово з латини має досить двояке значення – це одночасно переводиться як «зоркий, стрімкий» і як «похмурий, пронизливий». Але в контексті компанії, вважаємо, що застосування першого значення набагато логічніше.

     Після цього Acer придбали кілька інших компаній – Counterрoint Computers і Kangaroo Computer b.v. 1997 вирвалася в лідери ринку, а після реконструкції з'явилася і вже відома нам Acer Group. Вже в 2008 році вони придбали ще й компанію E-TEN і почали випуск смартфонів. На сьогоднішній день компанії Acer належать 4 бренди. До речі, цікавий факт – досить-таки популярний сьогодні бренд ASUS був створений 4 інженерами, які покинули Acer, щоб зайнятися власною справою.

     Що ж випускає компанія? Самою популярною продукцією досі є ноутбуки, так само випускають готові системи, смартфони (як вже було зазначено), проекційне обладнання, різні комплектуючі та побутову електроніку.

     Поламалася техніка Acer? Ви ж в курсі, проблеми виникають навіть з технікою гігантів ринку. Тому це не страшно. Адже ми лагодимо гаджети майже всіх брендів і з задоволенням вам допоможемо. Все, що від вас вимагається – принести телефон або ноутбук і вказати на проблему. Далі – справа за нами!