Заміна скла Apple Watch

Заміна сенсора, дисплея! Швидко, якісно, гарантія роботи.

Ремонт фотоапаратів

Швидко, якісно, надійно і головне за помірною ціною!

Ремонт ноутбуків

Професійний ремонт вашого ноутбука у СЦ Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт планшетів

Світ Мобільних Аксесуарів - це завжи якісний ремонт вашого планшета

Ремонт телефонів

Швидкий ремонт ваших телефонів та смартфонів. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт техніки Apple

Якісний ремонт ваших iPhone, iPad та iPod. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Заміна скла на iPhone 6s: покроково

15 Травня 2017 1384 перегляди 0 коментарі

З кожним своїм випуском новий пристрій техніки Apple стає все більш популярним і привабливим. Але разом з тим і збільшується рівень складності ремонту таких гаджетів. На жаль, ще немає такої моделі смартфона, який був би не тільки витончений, практичний, а й мав стовідсотковий захист від зовнішнього механічного впливу. Дуже часто в сервісних центрах зустрічаються випадки пошкоджених екранів смартфонів. Техніка класу не з дешевих, відповідно, і вартість ремонту такого пошкодження буде трохи вище, ніж у всіх інших телефонах. Багато хто знаходить альтернативу - купити новий апарат, але все ж ця поломка може бути виправлена, і не варто відразу впадати в паніку. Сьогодні пропонуємо Вам ознайомитися з детальною, покроковою інструкцією, як самостійно змінити скло на iPhone 6s.

Заміна скла в три етапи

     З чого ж почати? Після пошкодження екрана, необхідно якомога точніше оцінити ситуацію: перевірити, чи реагує iPhone на дотики. Якщо робота в звичайному режимі, значить тачскрін не пошкоджений, в такому випадку досить буде лише заміни скла. У зворотному ж, необхідна буде зміна всього дисплея. Нюанс ремонту в тому, що потрібно розібрати майже весь смартфон. Самостійно це можливо зробити, але якщо Ви сумніваєтеся в своїх силах, зверніться краще до досвідчених майстрів. Якщо ж впевнені в своїх силах, тоді починаємо:

Етап 1.

     Починаємо з вилучення сім-карти, після відкручуємо два гвинтика, які знаходяться з боків смартфона. Далі справа за кришкою, просто так відкрити її проблематично, тому необхідно від'єднати за допомогою присоски, фіксуючи її з зовнішньої частини дисплея:

- відкріпляли дисплей від корпусу, повертаємо сенсорне скло, не пошкоджуючи і не вириваючи контакти;

-відєднуємо шлейф акумулятора, викручуючи два гвинти з металевої пластини;

-відкриваємо кришку і відкріпляємо шлейф дисплея, який прикріплений п'ятьма болтами;

- гранично обережно від'єднуємо всі чотири шлейфи.

Етап 2.

      Друга частина роботи полягає в маніпуляціях з екраном. Щоб розібрати дисплейний модуль, потрібно:

- у верхній частині відкручуємо 3 болтика, які тримають металевий фіксатор-заглушку;

- від'єднавши його, обережно відгинаємо шлейф фронтальної камери (під ним перебувати слуховий динамік, який теж витягаємо);

- далі справа за світлочутливим датчиком. Його від'єднуємо разом з зі шлейфом, на якому кріпляться фронтальна камера, датчик і мікрофон.

     Після переходимо до нижньої частини дисплея: знімаємо металевий фіксатор кнопки Home, відкрутивши два болтика, після чого від'єднуємо цю кнопку разом зі шлейфом. Відкручуємо шість гвинтів (по три на одну сторону) і один знизу (дисплейна підкладка). Від'єднуємо обидва шлейфу і відкриваємо кришку, після чого знімаємо підсвічування.

     Далі робота полягає в тому, що позбутися від старого пошкодженого скла. Робимо це або за допомогою спеціальної техніки (сепаратора), або ж як варіант, можна використовувати фен. Завдання полягає така: нагріти скло, щоб потім волосінню зняти верхній шар скла і клею на ньому. Позбувшись від старого скла, монтуємо нове.

Етап 3.

     Важливо! При самостійному ремонті iPhone 6s рекомендується використовувати спеціальні форми для приклеювання скла з екраном. Вони максимально точно допоможуть поєднати ці два елементи в одне ціле.

- Для початку на дисплей нанести шар клею;

- з'єднуємо обидві частини поступово, без прикладання додаткової сили, щоб не нашкодити;

- після необхідно поставити склеєне скло під ультрафіолетову лампу для того, щоб клей добре закріпився.

     Після цього справа за малим - збираємо смартфон в зворотному порядку. При самостійному ремонті, як можна ретельніше й уважніше читайте і дотримуйтеся інструкції, щоб нічого не упустити. Якщо ніколи таку проблему, як ремонт телефону, самостійно не вирішували – звертайтеся в сервісний центр з кваліфікованими співробітниками, які завжди готові прийти до Вас на допомогу і зробити якісний ремонт iPhone 6s, надавши гарантію на подальшу експлуатацію смартфона.

Вам необхідно авторизуватись, щоб написати коментар.

Увійдіть за допомогою: