Заміна скла Apple Watch

Заміна сенсора, дисплея! Швидко, якісно, гарантія роботи.

Ремонт фотоапаратів

Швидко, якісно, надійно і головне за помірною ціною!

Ремонт ноутбуків

Професійний ремонт вашого ноутбука у СЦ Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт планшетів

Світ Мобільних Аксесуарів - це завжи якісний ремонт вашого планшета

Ремонт телефонів

Швидкий ремонт ваших телефонів та смартфонів. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт техніки Apple

Якісний ремонт ваших iPhone, iPad та iPod. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Як збільшити гучність Android смартфона?

27 Березня 2017 4676 перегляди 0 коментарі

     Операційна система Android має своєрідні відмінності від інших пристроїв на рівні своєї функціональності, широкого спектра кастомізації і наявності різноманітних додатків. Однак, як і інша будь-яка техніка, смартфони іноді мають деякі збої в роботі, до яких відноситься і гучність. Не секрет, що багато мобільні пристрої характеризуються досить тихим дзвінком. Але виправити даний недолік можна декількома способами.

Збільшення гучності смартфона в кілька кліків

     Як же усунути недолік системи Android? Зробити це можна, вибравши один із запропонованих варіантів. Наприклад, щоб збільшити межі звучання вашого смартфона, необхідно лише скористатися стандартними інструментами, які знаходяться в самому телефоні. Для цього заходимо в налаштування, після вибираємо «Мелодії і гучність», далі «гучність». В даних параметрах є можливість налаштувати гучність різних видів повідомлень, музики. У разі необхідності регулювання для індивідуального профілю, потрібно зупинитися на «Профілі звуку», натискаючи на кнопку, що знаходиться з праворуч, заходимо в меню «Гучність». Ще одним поширеним  способом  є застосування інженерного меню. Активація його буде залежати від конкретної моделі смартфона, адже на кожному вона різна (інформацію про правильну комбінацію зможе надати служба підтримки виробника). Уже в активованому інженерному меню вибираємо «Hardware testing» - після - «Audio». Визначаємося з необхідним режимом, виходимо з меню, і оцінюємо результат. При бажанні, можна ще раз увійти в інженерні настройки і збільшити приріст гучності звучання.

     Також перевіреним і досить практичним прийомом є управління гучністю за допомогою отримання прав супер - користувача. Вони дозволяють встановити додаткову програму Mobile Uncle і їй подібні, після чого вибираємо порядок «Інженерний» - «Hardware testing» - «Audio» - в списку виставляємо бажані параметри, де «Speech enhancement» несе відповідальність за роботу динаміка безпосередньо при розмові по телефону з іншими користувачами.

     І останнім варіантом регулювання гучності в смартфоні є використання спеціально призначеної утиліти Volume + (посилання додається: https://play.google.com/store/apps/details?id=com). На жаль, дана програма підтримується не в усьому мобільних пристроях, але спробувати можна, якщо ж все - таки не вдається - необхідно віддати перевагу іншому варіанту. Для цього в меню зупиняємося на «Speaker Settings» - «Volume level».

Підсилювач звуку. Що це і як працює

     Підсилювач звучання на Android - досить цікава і проста у використанні програма. Після установки варто завантажити додаток, в головному меню якого буде зображення динаміка, при натисканні якої робота динаміків буде збільшуватися до 20%, тим самим ви зможете індивідуально регулювати силу звучання ваших динаміків. Але як і інші додатки операційній системі Android, задана платформа має свій значний недолік - можна не у всіх мобільних пристроях.

     При виборі будь-якого варіанту регулювання гучності варто пам'ятати, що зі збільшенням звучності системи буде падати рівень якості самого звуку, в деяких випадках були помічені навіть хрипи. Також постановка великих значень гучності може викликати плачевні результати - абсолютне згоряння динаміка. Тому треба досить обережно підходити до вибору варіанта усунення недоліків роботи вашого гаджета, щоб не довелося проводити ремонт мобільного телефону.

Вам необхідно авторизуватись, щоб написати коментар.

Увійдіть за допомогою: