Заміна скла Apple Watch

Заміна сенсора, дисплея! Швидко, якісно, гарантія роботи.

Ремонт фотоапаратів

Швидко, якісно, надійно і головне за помірною ціною!

Ремонт ноутбуків

Професійний ремонт вашого ноутбука у СЦ Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт планшетів

Світ Мобільних Аксесуарів - це завжи якісний ремонт вашого планшета

Ремонт телефонів

Швидкий ремонт ваших телефонів та смартфонів. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт техніки Apple

Якісний ремонт ваших iPhone, iPad та iPod. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Як замінити скло на iphone 5s: по кроках

09 Травня 2017 1795 перегляди 0 коментарі

     На жаль, ще не існує такої техніки, яка б без наслідків переносила різні зовнішні впливи на неї, і технічне оснащення виробника Iphone - не виняток. Дуже частою проблемою користувачів є пошкодження скла. Причому варто зауважити, що відшкодування скла - досить важке завдання, з яким в силі впоратися далеко не кожен любитель радіотехніки. У даній статті пропонуємо огляд покрокової інструкції переклеювання скла на Iphone 5s. Дана процедура - досить специфічний вид ремонту, що пояснюється нерозривністю частин модуля дисплея. Особливість така, що при пошкодженні скла необхідна заміна всього модуля. Чому ж не можна замінити тільки верхнє скло, або ж наклеїти наверх нове? Справа в тому, що між склом і сенсором знаходиться спеціалізований клей, і якщо ще зверху наклеїти нове скло, утворюється над дисплеєм шар пилу, що в закінченні часу все одно призведе до того, що потрібно міняти весь модуль. Розбираючи Iphone 5s, варто дотримуватися наступної хронології: 1) корпус 2) батарея 3) кріплення екрану 4) передня камера 5) кнопка Home 6) екран. Нижче пропонуємо до Вашої уваги більш детальну схему роботи.

Заміна модуля Iphone 5s. Покрокове керівництво.

1. Перш за все потрібно вимкнути мобільний апарат.

2. Далі необхідно викрутити 2 гвинта, які знаходяться в нижній частині корпусу.

3. За допомогою скальпеля варто акуратно підняти екран (на 1-2 см) з нижньої сторони Iphone 5s так, щоб не завдати шкоди шлейфу кнопки Home, після чого вимикаємо цю кнопку.

4. Наступний етап - підняти шлейф на 90 градусів (при можливості краще за все робити це за допомогою присоски) і відкрутити 4 шурупа, які утримують шлейфи, які далі і зовсім відключаємо.

5. Після від'єднання шлейфів, відкручуємо ще 3 гвинта, що закріплюють кнопку Home (відкріпляли цю частину дуже обережно, щоб не пошкодити і не порвати приєднаний кабель) і переставляємо цю кнопку на нове скло.

6. Далі справа за шлейфом камери і динаміка. Від'єднуємо їх і переклеюємо на новий модуль.

7. Переставляємо металеву рамку, яка прикріплена 6 гвинтами.

8. Завершальний етап - зібрати всі складові в зворотному порядку. Будьте особливо уважні при роботі з кнопкою Home і камери. Їх установка може зажадати кілька спроб. Після чого перевіряємо працездатність динаміка, камери і взагалі самого Iphone 5s. У разі невдалої спроби переклеювання скла, обов'язково зверніться в сервісний центр, щоб уникнути подальших поломок Вашого апарату.

     Важливо! Обережно викручуйте гвинти і закручуйте назад! Головне, не переплутати їх і не переставити місцями. Наслідком таких дій може бути пошкодження материнської плати. Також при установці нового екрану, краще починати зверху вниз. Це потребує великої сили, адже установка найчастіше йде туго, але це стандартна ситуація. Головне, не перестаратися.

     Не секрет, але навіть, здавалося б, сама міцна і надійна техніка іноді потребує техпідтримки і ремонту. Дана інструкція зможе допомогти Вам у ремонті Iphone 5s, а саме переклеюванні скла. Можна і самостійно зайнятися переклеюванням, але варто враховувати те, що не буде ніякої гарантії, що Iphone буде працювати безперебійно. Все ж рекомендується звернутися в сервісний центр, де фахівці зможуть повернути стовідсоткову працездатність Вашому смартфону після ремонту, при цьому надавши гарантію, що є дуже важливим аспектом в роботі смартфона після обслуговування в сервісі.

Вам необхідно авторизуватись, щоб написати коментар.

Увійдіть за допомогою: