Заміна скла Apple Watch

Заміна сенсора, дисплея! Швидко, якісно, гарантія роботи.

Ремонт фотоапаратів

Швидко, якісно, надійно і головне за помірною ціною!

Ремонт ноутбуків

Професійний ремонт вашого ноутбука у СЦ Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт планшетів

Світ Мобільних Аксесуарів - це завжи якісний ремонт вашого планшета

Ремонт телефонів

Швидкий ремонт ваших телефонів та смартфонів. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт техніки Apple

Якісний ремонт ваших iPhone, iPad та iPod. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Як захистити смартфон від подряпин і механічних пошкоджень.

10 Квітня 2017 4498 перегляди 0 коментарі

     Ох, яке недешеве задоволення - смартфони. Але жити то без них вже ніяк, чи не так? Звичайно ж, віддаючи великі гроші за засіб зв'язку зовсім не хочеться, щоб через місяць телефон вже не мав ніякого зовнішнього вигляду - подряпини та вм'ятини - хм, не найкращий варіант.

     Саме тому вже давним-давно придумали засоби захисту корпусу телефону від подряпин і механічних пошкоджень. «Чохли!» - прокричать все хором!

     Так, чохли ...», - зітхнемо ми, але додамо, - «але ще поліуретанові плівки і вінілові наклейки!»

     Пам'ятаєте про таких? Ні? Ну, тоді слухаємо в обидва!

     Так, якщо говорити про мінуси, то він один - з часом плівка починає жовтіти. Приблизно через рік. Ось так. З плівками у нас все.

     1. Звичайно ж, на перше місце ми висуваємо вже названі чохли. І зовсім недивно, адже сьогодні існує настільки широка їх різноманітність, що годі й шукати саме «свій» дуже важко. Прозорі, різнокольорові, шкіряні, пластикові, силіконові ... Яких їх тільки немає! Існують навіть такі чохли, в яких телефоном можна користуватися під водою. Одним словом - будь-який каприз за ваші гроші. Але захист вельми надійний.

     2. Поліуретанова плівка. Страшно звучить, так? А насправді - дуже класна штука. Для людей, яким не особливо подобаються габарити свого телефону в чохлі, наприклад. Така плівка може похвалитися високою міцністю, крім того, вона практично не дряпається і зовсім не рветься! Чому практично? Тому що невеликі подряпини, які можуть виникати, пізніше все одно пропадають. А ще одним великим плюсом є те, що тримати телефон, покритий поліуретанової плівкою, дуже зручно. Сам процес поклейки схожий на тонування автомобіля, тому набагато краще, якщо за цю справу візьметься фахівець. Якщо ж ви вирішили спробувати самі - то будь ласка! Невеликі пухирці з часів все одно зникнуть.

     3. Вінілові наклейки. Ось просто почнемо пункт списку зі списку їх достоїнств:

• Зовнішній вигляд - набагато приємніше попереднього варіанту, адже сюди можуть наноситися різні малюнки і фактури. Найбільш популярними зараз є карбоновий стиль і фактура, схожа на «шкіру» різних тварин.

• Поклейка - клеяться вінілові наклейки набагато легше, ніж поліуретанові плівки, тому і самостійно ви її зможете наклеїти якісно.

• Матеріал - силікон, а значить приємний в руці.

• Термін дії - досить-таки тривалий, адже вона запросто протримається на всіх вигинах довше року, її навіть можна переклеїти на інший смартфон зі схожими параметрами.

• І так, не хвилюйтеся про пил і про маленькі крихти - вони таким наклейкам не страшні.

Єдиний мінус - якщо ви наклеїли її з бульбашками повітря, то вони так і залишаться, тому акуратно.

     4. Що стосується екрану - то тут все досить очевидно. Ви навряд-чи зустрінете зараз смартфон без захисного скла або хоча б плівки.

     І звичайно ж, що очевидно, кращий захист смартфона - ваша акуратність. Не варто ставити телефон в одну кишеню з, наприклад, ключами, кидати ним, не кидайте та інші не найприємніші по відношенню до телефону дії, щоб не прийшлось замінювати корпус телефону.

     Бережіть свої смартфони, адже сьогодні вони - дійсно кращі помічники.

     А за чохлами, плівками, склом, так за всім - можете звертатися до нас.

Вам необхідно авторизуватись, щоб написати коментар.

Увійдіть за допомогою: