Заміна скла Apple Watch

Заміна сенсора, дисплея! Швидко, якісно, гарантія роботи.

Ремонт фотоапаратів

Швидко, якісно, надійно і головне за помірною ціною!

Ремонт ноутбуків

Професійний ремонт вашого ноутбука у СЦ Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт планшетів

Світ Мобільних Аксесуарів - це завжи якісний ремонт вашого планшета

Ремонт телефонів

Швидкий ремонт ваших телефонів та смартфонів. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт техніки Apple

Якісний ремонт ваших iPhone, iPad та iPod. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Як відправити телефонні номери з настільного комп'ютера Chrome на пристрій Android

12 Жовтня 2019 759 перегляди 0 коментарі

Минулого місяця користувачі Chrome нарешті отримали можливість надсилати вкладки між пристроями. Потім минулого тижня Google оголосив, що користувачі можуть використовувати Duplex для покупки квитків у кіно в браузері. Тепер Google додає ще одну корисну функцію: користувачі Chrome тепер можуть відправляти телефонні номери зі свого робочого столу прямо на пристрій Android.

На даний момент ця функція доступна тільки в настільній версії Chrome Beta 78. За словами розробників XDA, ця функція працює саме так, як і очікувалося.

Робочий стіл Google Chrome з телефону

Вибір номера телефону або виділення і клацання правою кнопкою миші по ньому в браузері ініціює запит користувача, який пристрій має зателефонувати за цим номером. У запрошенні буде показано список нещодавно використаних телефонів, пов'язаних з тим самим обліковим записом Google. Chrome відправить на обраний пристрій повідомлення з номером телефону, який автоматично вставить номер в номеронабирач пристрою.

Схоже, що це буде одна з тих функцій, які користувачі не знали, що їм потрібна, поки вони не отримали її. Це спрощує виклик ресторанів, перукарень або лікарських кабінетів, які ви знаходите під час перегляду на своєму комп'ютері. Більше не потрібно перемикатися між пристроями, щоб вручну набирати номер на вашому телефоні.

Ця функція працює на пристроях з Android 9 і Android 10, хоча не має значення, яку версію Chrome вони використовують. Теоретично, це може працювати і на старих пристроях, але ми побачимо, як Google офіційно це розкриє.

Якщо ви хочете надсилати телефонні номери з вашого робочого столу на Android прямо зараз, просто переконайтеся, що у вас є Chrome Beta 78. Якщо ця функція не включена за замовчуванням, ви можете включити її за допомогою наступного тегу flag: chrome://flags/#click-to-call-context-menu-selected-text

Вам необхідно авторизуватись, щоб написати коментар.

Увійдіть за допомогою: