Заміна скла Apple Watch

Заміна сенсора, дисплея! Швидко, якісно, гарантія роботи.

Ремонт фотоапаратів

Швидко, якісно, надійно і головне за помірною ціною!

Ремонт ноутбуків

Професійний ремонт вашого ноутбука у СЦ Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт планшетів

Світ Мобільних Аксесуарів - це завжи якісний ремонт вашого планшета

Ремонт телефонів

Швидкий ремонт ваших телефонів та смартфонів. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт техніки Apple

Якісний ремонт ваших iPhone, iPad та iPod. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Як усунути проблему з сенсором після поновлення iOS 11

02 Січня 2018 743 перегляди 0 коментарі

Оновлення iOS 11 не для всіх пройшло ідеально, деякі користувачі зіткнулися з невеликою проблемою: після завантаження ПЗ не працює сенсорний екран. Що робити?

Величезною проблемою обернулося бажання оновити ОС на своєму iPhone для тих, хто раніше міняв екран на своєму пристрої. iOS 11 відключає «нерідні» екрани Apple.

З метою економії власники використовували для заміни неоригінальні комплектуючі або сервісний центр замість розбитого фабричного сенсора встановлював «ліві» запчастини. Зазвичай iOS 10 працював в відремонтованих апаратах нормально, але після завантаження iOS 11 ці екрани перестають «відповідати» на дотик.

Користувачі-ветерани просто відкотили iPhone до iOS 10, хоча такий трюк спрацьовує не у всіх. У центрах також вагаються з рішенням даної проблеми. Але умільці є в будь-якій сфері, і в одній з майстерень iFixit фахівці вирішили питання досить швидко.

Співробітники iFixit помітили, проблема з'являється під час оновлення пристрою з неоригінальною панеллю. Майстри на час поновлення на iPhone поміняли дисплей на новий оригінальний, потім провели оновлення і поставили на місце «старий» екран.

У пристрої навіть з неоригінальним екраном iOS 11 тепер працює добре, клієнтам iFixit не довелося купувати оригінальний екран або повертатися на iOS 10. Якщо зберігся розбитий старий екран, то можна на час вставити навіть цей пошкоджений екран, після поновлення його також можна замінити.

Вам необхідно авторизуватись, щоб написати коментар.

Увійдіть за допомогою: