Заміна скла Apple Watch

Заміна сенсора, дисплея! Швидко, якісно, гарантія роботи.

Ремонт фотоапаратів

Швидко, якісно, надійно і головне за помірною ціною!

Ремонт ноутбуків

Професійний ремонт вашого ноутбука у СЦ Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт планшетів

Світ Мобільних Аксесуарів - це завжи якісний ремонт вашого планшета

Ремонт телефонів

Швидкий ремонт ваших телефонів та смартфонів. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт техніки Apple

Якісний ремонт ваших iPhone, iPad та iPod. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Що робити, якщо ви забули графічний пароль, як розблокувати телефон?

23 Травня 2018 42466 перегляди 0 коментарі

Безсумнівно, ви пройшли через цю ситуацію, і вона вам знайома. Скільки разів траплялося з вами, що ви берете Android-смартфон, але він був до того в руках вашого сина, племінника, молодшого брата або навіть одного з ваших батьків, які хотіли підняти ваш телефон, але їх спроби були марні бо екран блокування запобіг цьому. Проблема в цій ситуаці полягає в тому, що інколи вони намагаються ввести графічний пароль більше п'яти разів. Звичайно, може статися, що за випадковим збігом, і ми забули свій власний шаблон блокування.

Якщо це трапилось. Перш за все, спокійно, не панікуйте, ми розповімо про способи обійти блокування і отримати доступ до вашого телефону або планшету Android. Але перед тим, можливо у вас встановлені інші системи захисту, PIN-код  чи розпізнавання особи, що допоможе уникнути вищевказаних кроків. Скоріш за все, розблоковуючи ваш смартфон, таким чином, ви втратите усі збережені на ньому дані. Тому варто задуматись про резервне копіювання даних.

Існує кілька способів розблокувати телефон, якщо ви перевищили більше 5 спроб введеня паролів. Перших два способи допоможуть розблокувати пароль на телефоні Android: Samsung, Lg, Lenovo, HTC, Meizu, Xiaomi, Sony, Fly, Huawei та інші.

Рішення 1. Розблокуэмо екранний пароль за допомогою облікового запису Google

Графічний пароль дозволяє нам ввести неправильний малюнок п'ять разів, а шостий заблокує смартфон. Якщо ми повернемося, щоб спробувати знову, з’явиться повідомлення, що нам потрібно почекати 30 секунд. Тоді натисніть «Забули шаблон?». Як тільки на екрані появиться форма, в яку ми вводимо дані облікового запису Gmail. Ви зможете розблокувати свій пристрій, використовуючи дані облікового запису Google.

  1. Після 5 неправильних спроб введення телефон буде заблокований.
  2. Внизу екрану ви можете натиснути «Забули шаблон?».
  3. Введіть своє ім'я користувача та пароль облікового запису Google. (Він вам необхідне, щоб використовувати усі можливості телефона)
  4. Натисніть «Увійти».
  5. Це дозволить вам намалювати новий графічний пароль.

Примітки. Цей метод вимагає підключення вашого пристрою до інтернету (Wi-Fi) інакше ви не зможете увійти в обліковий запис Google.

як розблокувати телефон android

Поради. Після успішного розблокування телефону настійно рекомендується записувати важливі паролі, які ви часто використовуєте. Існує так багато додатків для управління паролями, що дозволяє дуже легко зберігати і читати паролі в одному місці. Ви можете знайти кілька додатків для цієї мети з сайту iSeePassword.

Рішення 2: Відновити заводські налаштування для видалення пароля

Якщо вищезазначене рішення не працює для вас, на жаль, вам доведеться вдаватися до відчайдушних заходів. Я говорю про жорстке скидання, або те ж саме - відновити налаштування за замовчуванням. Це складний, але ефективний метод.

Виконайте наступні кроки, щоб відновити заводські налаштування пристрою Android:

  • Спочатку вам потрібно вимкнути живлення пристрою, потім одночасно утримуйте клавішу зменшення гучності і кнопку Power/Lock - одночасно на кілька секунд. Появиться fastboot вашого пристрою. Потім ви ввійдете в режим відновлення.
  • Переміщайтеся, використовуючи ТІЛЬКИ кнопку зменшення гучності. Перейдіть до «стерти дані / скинути заводські налаштування», натисніть на нього. Це знищить всі налаштування і дані на пристрої. Після перезавантаження телефону пароль буде видалений.

розблокувати телефон

Після успішного скидання заводських параметрів ви зможете отримати доступ до вашого пристрою без введення паролю.

Рекомендується використовувати рішення 1 для розблокування пароля Android-екрану, але якщо у вас виникли проблеми з обліковим записом Google, вам доведеться спробувати друге рішення, незважаючи на те, що ви втратите свої дані. Так ми втрачаємо всі дані, які у нас були на нашому телефоні, але, з іншого боку, ми воскресили наш улюблений смартфон. Та і доступу у вас до них і так немає, на заблокованому телефоні. Тому завжди варто робити резервну копію даних. Адже ви ніколи не знаєте, що може статися з вашим смартфоном.

Рішення 3. Зняття графічного паролю / PIN-коду без втрати будь-яких даних

Якщо у вас немає облікового запису Google і ви хочете зберегти всі дані на телефоні, потрібно використовувати програму Android Data Recovery. У програму вбудований інструмент для видалення пароля, і ви можете видалити пароль PIN, графічний, відбитків пальців за кілька хвилин. Основна перевага, що при використанні цього методу немає втрати даних.

Крок 1. Завантажите та встановіть програму на комп'ютер. Відкрийте програму і натисніть "Розблокувати» в головному вікні. Після цього програма відкриє нове вікно.

Android Data Recovery

Крок 2. Підключіть телефон до комп'ютера за допомогою USB-кабелю.

розблоковуємо телефон програма

Крок 3. Встановіть Android-телефон в режим завантаження. Дотримуйтеся вказівок у вікні. Телефон можете увійти в режим завантаження через хвилину.

що робити коли забули графічний пароль телефону

Крок 4: Натисніть кнопку «Пуск», коли ваш телефон знаходиться в режимі завантаження. Потім вона починає завантажувати відповідний пакет відновлення, необхідний програмі.

розблокувати планшет

Крок 5. Після завершення завантаження Android Data Recovery починає аналізувати пристрій та видаляти пароль. Це займає декілька хвилин, і в процесі роботи відсутні втрати даних

як розблокувати графічний пароль на смартфоні

Таким чином, найпростіший спосіб скинути пароль в телефоні, якщо ви його забули - це обліковий запис Google. Якщо у вас його немає, будь ласка, створіть його зараз для подальшого використання пристроєм. Також варто відзначити, що Android Data Recovery може отримати доступ до файлів з внутрішньої пам'яті Android і SD-карти. Це один з найпотужніших інструментів для користувачів Android.

Ну і неварто забувати, що якщо у вас з технікою на «ви» і ви не впевненні у своїх силах. Не варто намагатись розблокувати заблокований телефон, ви можете лише погіршити ситуацію. Краще несіть його в сервісний центр ремонту телефонів у вашому місці, або надсилайте нам поштою. Професіонали краще виконають таку роботу, без ризику «загубити телефон».

Вам необхідно авторизуватись, щоб написати коментар.

Увійдіть за допомогою: