Заміна скла Apple Watch

Заміна сенсора, дисплея! Швидко, якісно, гарантія роботи.

Ремонт фотоапаратів

Швидко, якісно, надійно і головне за помірною ціною!

Ремонт ноутбуків

Професійний ремонт вашого ноутбука у СЦ Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт планшетів

Світ Мобільних Аксесуарів - це завжи якісний ремонт вашого планшета

Ремонт телефонів

Швидкий ремонт ваших телефонів та смартфонів. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт техніки Apple

Якісний ремонт ваших iPhone, iPad та iPod. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Як продовжити термін життя акумуляторної батареї смартфона.

10 Квітня 2017 956 перегляди 0 коментарі

     21 століття без гаджетів? В голові не вкладається! Ми настільки звикли до смартфонів, планшетів, розумним годинах і іншим гаджетам, що уявити життя без них вже здається зовсім нереальним! Чи не так? Чи можливо уявити зараз, що для того, щоб зв'язатися з ким-то, раніше треба було чекати не один день!

     Не те що сьогодні ... Справа кількох секунд! Та й взагалі - ми ж постійно в своїх смартфонах - крім дзвінків і повідомлень, наші телефони пропонують нам ще безліч функцій - куди вже зараз без купи додатків, соціальних мереж, музики?

     А все це неслабо садить батарею, і часто доходить до того, що смартфон доводиться заряджати ледь не кожні 2 години. І ми, звичайно ж, сердимося, а на справді - самі винні. Адже ми своїми ж руками буквально знищуємо акумулятор. Яким чином зберегти життя батареї на довше і що ж треба робити, щоб перестати всюди тягати з собою зарядний пристрій? Ми розповімо!

     І так, представляємо кілька головних правил, щоб ваш смартфон служив вам вірою і правдою більш тривалий час:

     1. Правило # 1, яке, мабуть, можна назвати головним. І тут ми вас нічим не здивуємо, а просто нагадаємо всім добре відому істину: вимикайте Wi-Fi і GPS, якщо в даний момент вони не використовуються. Треба знайти маршрут? Увімкніть геолокацію, прокладете маршрут і вимкніть її. Пішли від wi-fi? Так навіщо ж ви залишаєте його на режимі ON?

     2. Не садіть телефон до кінця. Вважаємо, багато хто з вас чули, що саджаючи батарею до 0%, а потім заряджаючи до ста, ви нехило її псуєте. Намагайтеся заряджати свій смартфон, коли ви бачите на акумуляторі цифру 50, і тоді ви продовжите життя своєму акумулятора.

     3. Оптимальні температури. Смартфони не люблять холоду, але так само вони і не переносять спеку. Тому в ідеалі телефон завжди повинен залишатися в середніх температурних умовах, якщо ви не чекаєте його найближчої загибелі. Цікавий факт - при температурі в 0 градусів, акумулятор втрачає всього 6% потужності в рік, а при 25 - 20%! Чи варто говорити, що в +40 цифра виростає до 35%?

     4. Намагайтеся менше використовувати бездротову зарядку. Адже в такому випадку батарея перенагрівается і це шкодить їй не менше, ніж вічно включені служби геолокації і спека в +40 градусів!

     5. Не шукайте сигнал там, де він навряд-чи з'явиться. Наприклад, в літаку все-таки краще ставити телефон на режим польоту. Перебуваючи в постійному пошуку мережі, смартфон втрачає чимало відсотків заряду. А якщо ви живете в місцях, де сигнал ловить слабо - не пошкодуйте грошей і купіть підсилювач сигналу.

     6. Ви знали, що вібро садить батарею? Тепер знаєте. І сильна гучність дзвінка теж.

     7. Яскравість екрану. Всім відомий факт - висока яскравість - ворог акумулятора.

     8. Заставка. Уявляєте, чорний фон буде відбирати менше заряду, ніж білий.

     9. Намагайтеся використовувати оригінальний зарядний пристрій. Різні підробки цілком можуть виявитися неякісними, що істотно зіпсує акумулятор.

     Ми звикли використовувати свій смартфон на повну, але все ж, головним правилом завжди залишається дбайливе ставлення. Ніколи не варто забувати, що смартфон - це в основному засіб зв'язку, і чим менше ви його мучите - тим краще. Але в будь-якому випадку, кілька перерахованих вище правил зможуть продовжити життя вашого заряду хоча б ненадовго і позбавити вас від виключення смартфона в самий незручний момент.

      А якщо ж ваш акумулятор вже ні на що не придатний - пам'ятайте, що його завжди можна замінити на новий.  А де? Звичайно ж у сервісі СМА;)

Вам необхідно авторизуватись, щоб написати коментар.

Увійдіть за допомогою: