Заміна скла Apple Watch

Заміна сенсора, дисплея! Швидко, якісно, гарантія роботи.

Ремонт фотоапаратів

Швидко, якісно, надійно і головне за помірною ціною!

Ремонт ноутбуків

Професійний ремонт вашого ноутбука у СЦ Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт планшетів

Світ Мобільних Аксесуарів - це завжи якісний ремонт вашого планшета

Ремонт телефонів

Швидкий ремонт ваших телефонів та смартфонів. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт техніки Apple

Якісний ремонт ваших iPhone, iPad та iPod. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Як правильно заряджати iPhone?

23 Лютого 2017 5210 перегляди 0 коментарі

     Ох вже цей айфоновскій акумулятор... Усі користувачі смартфонів від Apple обурюються – зарядки ніколи і ні на що не вистачає! І вже після шквалу гучних звинувачень в бік і Джобса і Возняка, і рандомного працівника на заводі, раптом у голові лампочкою запалюється думка: а раптом це я роблю щось не так?

     Дуже правильно, між іншим. Адже до кожної техніки потрібен свій підхід. І дивно було б викинути телефон з вікна, а потім скаржитися на виробника за крихкий екран, чи не так? Так що давай розберемося, як правильно заряджати свій айфон, щоб його батарея прослужила довше і не псувала настрій, падаючи до 0% в самий незручний момент.

     Отже, поїхали:

  • Перше – краще часто і маленькими порціями. Запам'ятайте, заряд акумулятора завжди краще тримати на серединці. Ідеальні цифри – від 40% до 90%. Бачите, що айфон вже використав половину зарядки і на екрані світиться красиві 50%? Швиденько до розетки. І не до 100% заряджати, а до 90%.
  • Не допускайте розряд до 0%. Небезпечно. Потім самі будете обурюватися.
  • Профілактика щомісяця. Один раз в місяць розрядіть телефон до вимикання, а потім зарядіть до максимуму. Такі регулярні вправи допоможуть акумулятора вашого смартфона тримати форму набагато довше.
  • А ви теж любите залишати телефон на зарядці на ніч? А це, між іншим, теж величезна помилка. Варто звернути вашу увагу на те, що навіть коли ви не використовуєте телефон, заряд все одно сідає. А ось зарядний пристрій протягом всієї ночі буде підживлювати його на 1-2%. Так, звичайно, вранці ви гарантовано отримаєте свої 100%, але акумулятор від цього краще працювати не стане. 
  • Не намагайтеся заряджати телефон (та й взагалі посилено його використовувати) при дуже високих або дуже низьких температурах. Не заряджайте айфон, тримаючи його під подушкою – перегрів – це погано. Пам'ятайте, оптимальна температура для техніки Apple (для будь-якої техніки, по ідеї) - 16-22 градуси.
  • Зламався оригінальний зарядний пристрій? Так, розуміємо, придбання нового влетить у копієчку, але все ж ремонт телефону або заміна акумулятора після використання неякісної зарядки вийде ще дорожче. Суть в тому, що в оригінальних зарядних пристроях вбудовані контролери, які не дають умов підзарядки перевищувати норму. Під умовами маємо на увазі силу струму, напругу або температуру. Вибирати, звичайно, вам, але ми не радили б так ризикувати. Вибирайте якісні аксесуари для своєї техніки.

     До речі, ви точно чули про те, що перед тим, як почати насолоджуватися роботою вашого новенького телефону, його потрібно залишити на зарядці на 72 години? Брехня і провокація, як виявилося. У новому поколінні телефонів вже давно використовуються літій-іонні акумулятори, а з ними такі поради абсолютно безглузді. Чому вони? Так просто працюють набагато довше, заряджаються швидше, а ще до ефекту пам'яті не особливо схильні. Що можна зробити ще, щоб заряд тримався довше? Буквально кілька порад зверху: ставте яскравість на мінімум, вимикайте служби геолокації у разі їх невикористання, то ж стосується мобільних даних або вай-фая, наприклад.

     Начебто розібралися. Звичайно, ніхто не говорить про те, що, не дотримуючись якогось із правил, ви незабаром раз і назавжди втратите свій телефон. Звичайно ж, немає. Але Apple-техніка не з дешевих, тому до чого так її виснажувати, якщо можна використовувати улюблений iPhone за кілька років, зовсім не скаржачись на його роботу? Так-так, а таке, між іншим, можливо. Подбавши про свою техніку, ви в першу чергу подбаєте про себе. Вибір завжди за вами де здійснювати ремонт iPhone у Львові.

Вам необхідно авторизуватись, щоб написати коментар.

Увійдіть за допомогою: