Заміна скла Apple Watch

Заміна сенсора, дисплея! Швидко, якісно, гарантія роботи.

Ремонт фотоапаратів

Швидко, якісно, надійно і головне за помірною ціною!

Ремонт ноутбуків

Професійний ремонт вашого ноутбука у СЦ Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт планшетів

Світ Мобільних Аксесуарів - це завжи якісний ремонт вашого планшета

Ремонт телефонів

Швидкий ремонт ваших телефонів та смартфонів. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт техніки Apple

Якісний ремонт ваших iPhone, iPad та iPod. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Як часто потрібно чистити ноутбук від пилу?

21 Лютого 2017 1633 перегляди 0 коментарі

     Щось ноутбук погано працює, говорите? А ви коли останній раз його від пилу чистили? Чи не чистили взагалі? Погано, друзі. Далеко не всі в курсі, але якісна робота переносного ПК безпосередньо залежить від цього. Саме тому експерти радять чистити ноутбук хоча б раз на півроку.

Чому?

     Почати варто з того, що всі важливі складові вашого ноутбука затиснуті в один невеликий корпус. Природно, під час активного його використання відеокарта, процесор і інші елементи роботи нагріваються. Пів біди якщо просто нагрівалися, коли вони перегріваються – чекай біди. Саме тому система охолодження відіграє ну просто величезну роль! А тепер просто уявіть, що вона вся в пилу. Що тоді? Відеокарті жарко, процесору теж, ноутбук починає виснути, шуміти, вимикатися... Поганий варіант, чи не так?

Що ж робити?

     Мінімум раз на рік ноутбук треба розбирати і очищати від пилу. Як визначити, що вже пора? Адже зайвий раз витрачати час нікому не хочеться. Самою явною ознакою є дратівливий шум, що виходить з вашого ноутбука навіть під час не сильного навантаження. Чуєте постійне гудіння? Пил заважає нормально дихати. Час прийшов. Існують також програми, які показують ступінь нагрівання процесора і відеокарти. Вище 70%? Час прийшов.

     До речі, якщо у вас вдома є тварини, ви курите часто біля ноутбука, ним користується дитина, яка постійно грає в ігри, або у ваших сусідів (або) постійний ремонт, а ще ви живете на першому поверсі, в загальному, якщо занадто багато шуму, то процедуру радять проводити навіть частіше.

Це насправді так важливо?

     Навіть якщо вам не заважає звук, а чищення ноутбука ви відтягуєте до останнього, то на нормальну роботу техніки можете не розраховувати. Так, можливий такий варіант, що перегрів не дійде до того, щоб ноутбук вимикався. Але є ще одне велике АЛЕ – зношується кулер. Замінити кулер влетить у копієчку. Та й сама процедура не така вже й легка – комплектуючих може не бути в наявності. Таке теж цілком можливо.
Крім кулера в кінцевому підсумку можуть вийти з ладу, ще й найважливіші мікросхеми. А тут вже хоч бери кредит... Ну гаразд, кредит – це занадто, але все ж ніхто не любить безглузді витрати, правда?

Як зменшити перегрів?

     Декілька зовсім простих порад:

  • Сьогодні вже винайшли майже все для нашого максимального комфорту. Охолоджуюча підставка для ноутбука – одна з принад зручного життя. Купуючи її, ви перестанете хвилюватись про те, що корпус ноутбука і всі важливі складові всередині нього перегріються, і це вплине на якість роботи техніки.
  • Намагайтеся не тримати лептоп на колінах, не ставити на ліжко або килим. На будь-які тканини, в двох словах. Вони можуть перешкоджати надходженню повітря в кулер.
  • Ноутбук може погано працювати не тільки від перегріву із-за пилу. Постарайтеся знизити продуктивність хоча б на деякий час. Дайте техніці відпочити.

Можна почистити ноутбук від пилу самостійно?

     Можна, якщо ви абсолютно впевнені у своїх інженерських здібностях. В іншому випадку доля може зіграти з вами злий жарт, і ноутбук доведеться нести в сервіс не на банальну чистку, а на щось серйозніше. Причому власноручні поломки під гарантію не потрапляють, так що будьте готові платити, якщо все-таки зважилися йти на ризик.

     Все ж ми радимо довірити цю справу професіоналам. Людям, які працюють у цій сфері не один рік, не складе ніякої проблеми розібрати ваш ноутбук, почистити і зібрати назад. А ось звичайний користувач витратить на це багато часу і зусиль, і навіть не факт, що результат його задовольнить.

     Для чого терпіти і чекати як висить ваш ноутбук, якщо справа вирішується буквально за кілька годин? Беріть ноутбук, несіть в сервіс, забираєте через деякий час і насолоджуєтеся якістю його роботи.

Вам необхідно авторизуватись, щоб написати коментар.

Увійдіть за допомогою: