Заміна скла Apple Watch

Заміна сенсора, дисплея! Швидко, якісно, гарантія роботи.

Ремонт фотоапаратів

Швидко, якісно, надійно і головне за помірною ціною!

Ремонт ноутбуків

Професійний ремонт вашого ноутбука у СЦ Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт планшетів

Світ Мобільних Аксесуарів - це завжи якісний ремонт вашого планшета

Ремонт телефонів

Швидкий ремонт ваших телефонів та смартфонів. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт техніки Apple

Якісний ремонт ваших iPhone, iPad та iPod. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

У чому різниця між Android і BlackBerry?

26 Грудня 2017 1326 перегляди 0 коментарі

Операційна система Android

Найважливіша річ, яка відрізняє Android від інших операційних систем - це величезна кількість налаштувань. З усіх смартфонів на ринку сьогодні Android є явним переможцем, особливо коли справа доходить до налаштувань. Android пропонує кілька домашніх екранів, де ви можете швидко переходити від однієї програми до іншої.

Оскільки Android зосереджений на сенсорному екрані, навігація в телефоні заснована на переході від однієї програми до іншої, короткочасному натисканні і тривалому натисканні на екран. Дивна річ в Android полягає в тому, що в той час як сенсорний екран практично однаковий, кнопки у телефонів не завжди схожі. У більшості телефонів з системою Android є спеціальні кнопки: для домашнього екрану, назад і меню. У деяких є кнопка для пошуку.

Операційна система BlackBerry

У мобільних телефонів з операційною системою BlackBerry зустрічається мало відмінностей. Старі телефони BlackBerry оснащені спеціальним коліщатком для навігації, а нові пристрої мають дуже надійну сенсорну платформу. Майже у всіх телефонів BlackBerry є кнопка виклику, кнопка скасування дії, кнопка відключення виклику і клавіатура.

Досвід BlackBerry сильно відрізняється від досвіду Android. Android більше орієнтований на ігри та програми, а BlackBerry більше орієнтований на спілкування. BlackBerry пропонує відмінні послуги швидкої доставки повідомлень, такі як BIS і BES (інтернет-сервіс). Здебільшого користувачі будуть використовувати BIS, в той час як корпоративні співробітники отримають BES від своїх компаній. В принципі, BIS пропонує відмінну підтримку електронної пошти через сервери BlackBerry. Коли ви налаштовуєте свої облікові записи електронної пошти на своєму телефоні, ви підтверджуєте до них доступ. Вам будуть відправляти електронну пошту прямо на ваш телефон. Періодично перевіряючи поштовий сервер на нову пошту, він посилює напругу на акумулятор телефону, через це батарейка швидко сідає. Що стосується Android в цьому питанні, він запитує деяку оплату за послугу миттєвих повідомлень.

Не тільки підтримка електронної пошти відмінно працює на BlackBerry. Сама використовувана кнопка на BlackBerry - кнопка «додому». Вона схожа на кнопку меню Android. Все в меню ясне і інтуїтивно зрозуміле. Починаючи від обміну зображеннями і закінчуючи закриттям програми. Утримуючи кнопку «додому», ви відкриваєте диспетчер задач, який дозволяє вам швидко виконувати кілька завдань і перемикатися між різними відкритими додатками.

Вам необхідно авторизуватись, щоб написати коментар.

Увійдіть за допомогою: