Заміна скла Apple Watch

Заміна сенсора, дисплея! Швидко, якісно, гарантія роботи.

Ремонт фотоапаратів

Швидко, якісно, надійно і головне за помірною ціною!

Ремонт ноутбуків

Професійний ремонт вашого ноутбука у СЦ Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт планшетів

Світ Мобільних Аксесуарів - це завжи якісний ремонт вашого планшета

Ремонт телефонів

Швидкий ремонт ваших телефонів та смартфонів. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт техніки Apple

Якісний ремонт ваших iPhone, iPad та iPod. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Тихий або поганий звук динаміка телефону - основні причини поломки.

03 Квітня 2017 51379 перегляди 0 коментарі

     На сьогоднішній день досить поширеною проблемою, з якою все частіше стикаються власники мобільних пристроїв, є незадовільна робота динаміків. Поганий звуковий посил, шум, або ж зовсім відсутність звуку - сигнал про сервісний центр. Своїми силами дуже важко буде визначити причину поломки, не кажучи вже про її ремонт.

Що ж може викликати збої в роботі динаміка?

     Причина несправності динаміка можуть бути найрізноманітніші і досить несподівані. Тому не варто займатися самодіяльністю, а все - таки звернутися до фахівців з ремонту мобільних телефонів. Найчастіше спостерігаються недоліки в динаміці або ж в мікрофоні. За своєю побудовою - ці елементи мають часові обмеження в експлуатації. Викликати збої в роботі можуть:

- потрапляння води (рідини) всередину телефону, що призводить до окислення контактів, а також негативно позначається на платах;

- зовнішнє, механічне вплив (удар, падіння) - викликає ушкодження контактів, в тому числі і самого динаміка;

- забруднення спеціально призначених отворів гучномовця (можна виправити лише способом прочищення стисненим повітрям);

- порушення аудіо роз'єму пристрою (яскраво виражений показник - звук не перемикається на навушники);

- недоліки в роботі ПО або прошивки;

-несправність шлейфу (в тому випадку, якщо у вас телефон «слайдер» або «розкладачка»).

     Дефекти, спровоковані невірною роботою динаміка, можуть бути різного типу. Це і неполадки самого гучномовця, і окремих внутрішніх деталей (модулів). Дізнатися точну причину такої роботи пристрою можна за допомогою діагностики, яка виконується в спеціалізованих сервісних центрах.

Основні види ремонту

     Кваліфіковані фахівці зможуть з'ясувати причину несправності вашого мобільного, і виходячи з цього вже будуть підбирати найбільш підходящий і коректний спосіб ремонту. наприклад,

- Відшкодування слухового динаміка буде актуальна в разі, якщо вам зовсім не чути людини зі зворотного боку, чого не спостерігається у нього; або ж при розмові помічений сторонній шум; якщо розмова періодично переривається (а якщо посувати телефон з боку в бік - з'являється знову).

- Заміна динаміка гучномовця проводиться, коли відсутня дзвінок вхідного дзвінка (або ж є, але з хрипом, помітним спотворенням); не працює гучний зв'язок; грає музика, але дуже тихо (в основному викликано потраплянням води).

- Заміна мікрофона. Проводиться в разі відсутності запису диктофона; при перешкодах і шумі під час розмови. У більшій кількості сучасних телефонів в наявності по два мікрофони (розмовний і шумоподавляючий), які працюють узгоджено, але при поломці одного з них, не припиняє функціонувати інший.

- Ремонт роз'єму гарнітури (проводиться, коли телефон весь час знаходиться в режимі підключення в навушників; коли періодично припиняє роботу одне вухо; непідконтрольне відтворення гучного зв'язку).

- Заміна мікросхеми управління звуком. Даний спосіб є найскладнішим, адже доводиться перепоювати мікросхему на материнській платі. Дана поломка викликана механічним впливом на мобільний пристрій або ж підключення неякісних аксесуарів.

     Дефекти, спровоковані невірної роботою динаміка, можуть бути різного типу. Це і неполадки самого гучномовця, і окремих внутрішніх деталей (модулів). Дізнатися точну причину такої роботи пристрою можна за допомогою діагностики, яка виконується в спеціалізованих сервісних центрах. Тільки кваліфіковані фахівці зможуть вирішити проблему, вибравши найвірніший і підходящий варіант ремонту вашого гаджета.

Вам необхідно авторизуватись, щоб написати коментар.

Увійдіть за допомогою: