Заміна скла Apple Watch

Заміна сенсора, дисплея! Швидко, якісно, гарантія роботи.

Ремонт фотоапаратів

Швидко, якісно, надійно і головне за помірною ціною!

Ремонт ноутбуків

Професійний ремонт вашого ноутбука у СЦ Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт планшетів

Світ Мобільних Аксесуарів - це завжи якісний ремонт вашого планшета

Ремонт телефонів

Швидкий ремонт ваших телефонів та смартфонів. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт техніки Apple

Якісний ремонт ваших iPhone, iPad та iPod. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Що робити, якщо телефон впав у воду?

16 Лютого 2017 16817 перегляди 0 коментарі

     Даа, можна увити вашу паніку, коли телефон падає у воду, або ви падаєте у воду разом з телефоном, або разливаете на нього будь-яку іншу рідину... Паніка? Гугл? Фен?

     Що ж насправді потрібно робити, якщо телефон сильно намочився, і як врятувати улюблений смартфон від негайної мокрої смерті? Ми розповімо основні способи, які, швидше за все, зможуть виправити ситуацію. У будь-якому випадку – спробувавши їх, ви нічого не втратите. Отже, поїхали.

  • Відразу вимикайте телефон. Мобільні ж ламаються не від самої вологи, а від можливих коротких замикань всередині пристрою, які із-за неї виникають. Є можливість витягнути батарею? Витягайте. Не здумайте ним трясти, нам же не треба намочити навіть те, що поки сухе, чи не так? Якщо ж телефон був вимкнений на момент утоплення – не включайте. Дайте йому трохи часу. Поспішиш – людей насмішиш, чули таке?
  • Побавтесь в інженера. Розберіть все, що можна, наприклад, задню кришку, сімку або карту пам'яті. Але головне – зупиняйтеся вчасно. Буде прикро, якщо потім не зможете зібрати пристрій назад.
  • Телефон потрібно сушити! Та ні, не феном, як всі одразу думають. Ну, насправді можна і ним, але це вже у крайньому випадку. Кращий варіант – пилосос. Так-так, саме пилосос. Гаряче повітря фена може поплавити деталі, а приділивши хвилин по 5 кожному отворі за допомогою пилососа, ви підвищите шанси свого смартфона на «довго і щасливо».
  • Остання стадія. Ви чули про те, що рис відмінно вбирає вологу? Залиште свій мокрий смартфон постояти в мисці з рисом – не смійтесь, це справді допомагає! Особливо якщо у вашій моделі телефону немає можливості вийняти батарею.
  • Головне – сервіс. Народні засоби, пилососи, розбір польотів і падінь у воду – це все звичайно добре, але кому потрібен такий ризик? Тільки в сервісі СМА вам повністю висушать телефон і допоможуть йому нормально функціонувати далі. Чудово, якщо в перший раз вам пощастило, і вода ніяк не нашкодила гаджету. Але везіння – річ далеко не постійна.

     «Ну, впав телефон, ну я висушив його, що далі? Що може працювати не так?», - запитаєте ви.

     Якщо говорити про найшкідливіші наслідки – це розводи від води на екрані. Так, телефон працює, але око ріже шалено, особливо на повній яскравості і на світлому фоні. Вихід – заміна дисплея. Найгірший випадок – вам доведеться поховати улюблений телефон разом з усією інформацією що знаходиться на ньому. Це може статися, якщо не витягнути батарею відразу або не просушити телефон. А так само якщо він перебував у воді тривалий час. Тоді, на жаль, не допоможуть навіть найкращі професіонали.

     Ну що можна сказати на останок? З телефоном не купатися, експерименти не проводити, а в разі безглуздої випадковісті – виконати інструкцію вказану вище. І не панікувати! Все завжди можна виправити. Ну, майже завжди

Вам необхідно авторизуватись, щоб написати коментар.

Увійдіть за допомогою: