Заміна скла Apple Watch

Заміна сенсора, дисплея! Швидко, якісно, гарантія роботи.

Ремонт фотоапаратів

Швидко, якісно, надійно і головне за помірною ціною!

Ремонт ноутбуків

Професійний ремонт вашого ноутбука у СЦ Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт планшетів

Світ Мобільних Аксесуарів - це завжи якісний ремонт вашого планшета

Ремонт телефонів

Швидкий ремонт ваших телефонів та смартфонів. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт техніки Apple

Якісний ремонт ваших iPhone, iPad та iPod. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт клавіатури ноутбука своїми руками

02 Жовтня 2017 1820 перегляди 0 коментарі

Ремонт клавіатури ноутбука може знадобитися, якщо у вас не працюють одна або кілька клавіш в різних рядах, цифри або букви. Багато хто думає, що ремонт клавіатури ноутбука своїми руками - це щось нереальне. Однак, все цілком здійсненно.

З чого починаємо?

Перш за все, потрібно буде зняти клавіатуру. У кожній моделі вона встановлюється по-різному. Як правило, вона кріпиться на лицьовій стороні за допомогою болтів. Болти закриваються передньою кришкою під екраном, зняти цю кришку досить легко, приклавши мінімум зусиль.

ремонт клавіатури ноутбуку своїми руками

Щоб полегшити в кінці всього процесу складання швидко поставити на місце клавіші, необхідно сфотографувати клавіатуру. Якщо знехтувати цією порадою, після ремонту клавіатури ноутбука ви витратите багато часу на те, щоб повернути все на свої місця.

Кожна клавіша кріпиться на спеціальних ліфтах. Ліфти оснащені 4 кріпленнями: до майданчика клавіатури і самої клавіші. Для зняття клавіші максимально акуратно підсуньте під неї маленький інструмент (наприклад, тонку викрутку) і злегка підніміть її вгору. Тепер клавішу можна без зусиль зняти, адже вона звільнилася від ліфта. Зверніть увагу, що тут потрібно бути гранично делікатним: деталі виконані з пластика і їх можна легко зламати.

Робота з плівкою

Продовжуємо ремонт клавіатури ноутбука своїми руками, переходимо до плівки. Коли всі клавіші зняті, дістаємо плівку і так само акуратно поділяємо її. Найчастіше плівка виконана у вигляді книжки, на одній стороні якої влаштований перехід. Щоб полегшити роз'єднання, попередньо прогрійте плівку феном.

ремонт клавіатури ноутубка

Тепер починається найцікавіше - ремонт шлейфу клавіатури ноутбука. Спочатку потрібно буде виявити пошкоджені доріжки, а потім відновити їх. Використовуючи мультиметр знаходимо пошкодження: на щупи приладу паяем голки, а потім проколює по черзі доріжки. Після того як ви знайшли пошкоджену ділянку, зачищаємо її і малюємо доріжку спеціальним клеєм з вмістом срібла і високим ступенем провідності. А потім чекаємо, поки клей висохне. Придбати такий клей можна в магазині для ремонту електроніки, або на радіо-ринку. На цьому наш ремонт завершено, залишилося тільки зібрати клавіатуру.

Якщо ж ви пролили рідину на свій ноутбук (кава, солодкий чай, суп та інше) потрібен буде ремонт залитої клавіатури ноутбука, який має свої особливості. Цілком можливо, що досить буде обмежитися чищенням ноутбуку.

ремонт клавіатури ноутбуку

Якщо робити ремонт в спеціалізованих майстернях, вартість його становитиме 500-1000 і більше, в залежності від моделі. Якщо ж робити самостійно, потрібно лише витратитися на клей (50-75 грн).

Вам необхідно авторизуватись, щоб написати коментар.

Увійдіть за допомогою: