Заміна скла Apple Watch

Заміна сенсора, дисплея! Швидко, якісно, гарантія роботи.

Ремонт фотоапаратів

Швидко, якісно, надійно і головне за помірною ціною!

Ремонт ноутбуків

Професійний ремонт вашого ноутбука у СЦ Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт планшетів

Світ Мобільних Аксесуарів - це завжи якісний ремонт вашого планшета

Ремонт телефонів

Швидкий ремонт ваших телефонів та смартфонів. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт техніки Apple

Якісний ремонт ваших iPhone, iPad та iPod. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

RED розробляє смартфон з голографічним екраном

25 Січня 2018 367 перегляди 0 коментарі

Давно ми вже не бачили справжньої революції в екранах смартфонів. Так, нові пристрої можуть похвалитися поліпшеними параметрами, але в майбутній моделі RED Hydrogen One вони нічим не виділяються. З'явилася нова інформація про пристрій, що буде оснащено голографічним екраном.

У липні минулого року стало відомо, що компанія RED, відома виробництвом передових модульних камер, вирішила зробити революцію на ринку смартфонів. Продукт був названий Hydrogen One, а його головною відмінною рисою є екран, який пропонує не тільки можливість показу зображення в 2D, а й об'ємного голографічного зображення.

Тепер надійшло більше інформації. Нові відомості з'явилися на форумі користувачів продукцією RED і надходять безпосередньо від людей, які працюють над пристроєм. У режимі 4V (голографічному) дисплей має трохи зменшену яскравість, забезпечуючи зображення краще, ніж 3D, без необхідності використання спеціальних окулярів.

Виробник розуміє, що однієї технологієї недостатньо. Новий пристрій буде привабливіше, якщо користувач отримає потрібну кількість контенту 4V. Компанія буде працювати з партнерами над створенням цього типу контенту. Крім того, користувач зможе знімати, відправляти і навіть продавати свій голографічний контент.

З точки зору специфікації Hydrogen One повинен бути типовим представником верхньої полиці. Для відображення зображення буде використовуватися 5,7-дюймовий дисплей на 1440р. Пристрій буде мати у своєму розпорядженні чіпом Snapdragon 835, ще можна буде знайти слот для карти microSD і Dual SIM, а також роз'єм міні-джек і USB Type-C. Ємність акумулятора становить 4500 мАг.

Демонстрація можливостей Hydrogen One запланована на квітень. На презентацію будуть запрошені клієнти, які зробили попереднє замовлення смартфона.

Вам необхідно авторизуватись, щоб написати коментар.

Увійдіть за допомогою: