Заміна скла Apple Watch

Заміна сенсора, дисплея! Швидко, якісно, гарантія роботи.

Ремонт фотоапаратів

Швидко, якісно, надійно і головне за помірною ціною!

Ремонт ноутбуків

Професійний ремонт вашого ноутбука у СЦ Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт планшетів

Світ Мобільних Аксесуарів - це завжи якісний ремонт вашого планшета

Ремонт телефонів

Швидкий ремонт ваших телефонів та смартфонів. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт техніки Apple

Якісний ремонт ваших iPhone, iPad та iPod. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Причини заміни акумулятора на iPhone

06 Лютого 2017 1071 перегляди 0 коментарі

     Всі чудово знають про те, що акумулятор в эппловских смартфонів – не найсильніше місце. Власники айфонів часто стикаються з цією проблемою після деякого часу користування, але мало хто знає, що виною тому – не розробники, а наше сліпе незнання та недбале ставлення до техніки. Як так, спитаєте ви? Адже ви, здається, не робили нічого кримінального по відношенню до свого телефону, а раптом виявляється, що ви в чомусь винні. Прикро? Але масштаб проблеми не так великий, як здається на перший погляд – акумулятор можна замінити, але знати, що все-таки стало причиною цього – хочеться.

     Хочеться ж? Ну, тоді так тому і бути, розповімо вам, як так виходить, що батарея сідає так швидко і чому її варто поміняти.

     Причин насправді – безліч. Ми поговоримо про самі основні з них, і ми чомусь впевнені, що такі помилки здійснював кожен.

     Тому поїхали: 

  • Один. Оригінальний зарядний пристрій зламався, а купувати новий – досить-таки дорого. Більшість користувачів, зустрічаючись з цією проблемою, не довго думають про її рішення – адже аналогів, які так само будуть заряджати телефон – багато, а тому, чому б і не спробувати купити щось на порядок дешевше? Не пробуйте. Використання неякісного зарядного пристрою – ось де собака зарита. У будь-якому випадку, це – основна причина швидкого виходу з ладу акумулятора. Заряджається – і вистачить. А потім плакати над наслідками, як біля розбитого корита. Казка так собі.
  • Два. У природи немає поганої погоди. Ну звичайно. А ваш смартфон так не вважає. Залишивши його на тривалий час в мінусовій температурі, ви нашкодите своїй батареї. Засмагати айфони теж не люблять – спека і холод тут в однаковому становищі. Зберігайте свої гаджети в середніх температурах. В іншому ж випадку – біжіть міняти акумулятор і більше такими експериментами не займайтеся. До речі, вологість теж сильно впливає. Це так, на замітку.
  • Три. Перепди напруги. Якщо у вас вдома часто буває перепад напруги – це так само небезпечно. Іноді вистачає одного разу, щоб батарея більше нормально не працювала. Тому будьте акуратні, з електрикою взагалі, по ідеї, не жартують. З айфонами теж не варто.
  • Чотири. Бувало таке, що ви раптом відчули себе інженером і вирішили спробувати розібрати телефон? Ні? Тоді молодці. А якщо, бувало, і все залишилося на своїх місцях – другий раз краще не випробовувати долю. Адже для того, щоб нічого не зіпсувати, потрібно бути професіоналом. А нашкодити батареї таким чином - простіше не придумаєш.

     Побачили у списку свої невеликі грішки з приводу телефону? Чи варто відразу бігти змінювати батарею в такому випадку? Не завжди. Варто тільки в такому разі, якщо:

  • iPhone вимикається, коли залишилося 40% і менше;
  • Телефон перестав заряджатися або взагалі припиняє це робити, не доходячи до 100%;
  • iPhone розряджається вже занадто швидко;
  • Температура впливає дуже сильно – телефон вимикається, варто винести його на вулицю;
  • А якщо вже задня кришка стала підніматися або екран здувається – то все вже ну дуже погано. Швидко телефон в руки і сервіс.

     Смартфон – не трактор. І ставитися до нього варто дбайливо. Якщо вже не вийшло – приходьте замінити батарею у нас і більше своїх помилок не повторюйте. Адже ми відповідаємо за тих, кого приручили, чи не так? Чекаємо в гості!

Вам необхідно авторизуватись, щоб написати коментар.

Увійдіть за допомогою: