Заміна скла Apple Watch

Заміна сенсора, дисплея! Швидко, якісно, гарантія роботи.

Ремонт фотоапаратів

Швидко, якісно, надійно і головне за помірною ціною!

Ремонт ноутбуків

Професійний ремонт вашого ноутбука у СЦ Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт планшетів

Світ Мобільних Аксесуарів - це завжи якісний ремонт вашого планшета

Ремонт телефонів

Швидкий ремонт ваших телефонів та смартфонів. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт техніки Apple

Якісний ремонт ваших iPhone, iPad та iPod. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Причини перепрошити телефон на Android

10 Лютого 2017 1477 перегляди 0 коментарі

     Іноді трапляється так, що телефон на Android, навіть тільки що куплений, починає працювати з перебоями. Буває, звичайно, що причина – у виробника або заводському браку, а буває, що проблема в прошивці. Чому виникають останні? Причин може бути багато.

     Основна – недостатньо ретельна її початкова розробка, адже ринок сьогодні – досить широкий і кожен розробник намагається випустити свій новий супер-пупер гаджет якомога швидше. Саме тому часу на тестування мало, та й витрачається менше зусиль, ніж насправді воно цього потребує.

     Що ж робити тоді? Перепрошивати. Чому? Слухайте!

  • Помилки минулого можуть бути виправлені практично одним помахом чарівної палички. Нова версія прошивки – це завжди покращена версія. А розвиток – це добре.
  • Безліч нових функцій, які ви зможете випробувати згодом. Ніколи не знаєш, що насправді може бути корисно, а от гірше від оновлень точно нікому і ніколи не стане. Ну хіба, що ви прихильник класики. 
  • Як щодо того, щоб ваш смартфон підтримував нові гарнітури? Так-так, це теж один з плюсів перепрошити телефон.
  • Зарядка буде тримати довше! Так-так, і це не казки! Сучасні смартфони укомплектовані такою кількістю функцій і додатків, що абсолютно не викликає ніякого подиву їх слабкий акумулятор. Використовуючи телефон на повну, його доведеться постійно заряджати. Перепрошивка – це можливість продовжити його життя ще на трошки.
  • Сигнал може покращитися. І це чиста правда!
  • Естетика. Дизайн може значно покращитися – красиві шрифти, яскраві зображення, нове меню. Краса.

Виходить, перепрошивка - це гарна можливість покращити функціональнісь свого телефону. Але чи є вона необхідною?Не завжди. Перепрошити телефон буде досить раціональним рішенням, якщо він перестає нормально працювати. Постійні глюки, зависання та інші неприємні моменти. Це дуже незручно, адже іноді час дійсно має значення. Варто псувати свої нерви і чекати, поки вашому смартфону захочеться вас слухатися? Ні, звичайно. Ви знаєте, що робити.

     Що варто знати, якщо ви зважилися на цю операцію?

     НЕ ЕКСПЕРИМЕНТУЙТЕ. Так, прошити телефон самостійно – не так вже й складно. Але як і в будь-якій іншій операції, тут існує безліч моментів, які не професіонал не може передбачити. Самостійність – це чудово. Але робочий і швидкий смартфон – це теж досить-таки непогано.

     Зважилися – заходьте в гості. Все виправимо, все полагодимо, все перепрошиємо. Ми знаємо в цьому толк. Один раз спробувати - отримати нову версію вже не нового смартфона – чим погано?

Вам необхідно авторизуватись, щоб написати коментар.

Увійдіть за допомогою: