Заміна скла Apple Watch

Заміна сенсора, дисплея! Швидко, якісно, гарантія роботи.

Ремонт фотоапаратів

Швидко, якісно, надійно і головне за помірною ціною!

Ремонт ноутбуків

Професійний ремонт вашого ноутбука у СЦ Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт планшетів

Світ Мобільних Аксесуарів - це завжи якісний ремонт вашого планшета

Ремонт телефонів

Швидкий ремонт ваших телефонів та смартфонів. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт техніки Apple

Якісний ремонт ваших iPhone, iPad та iPod. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Прошивка планшету

Ціни на відновлення програмного забезпечення планшету у Львові:

Виконані роботи Легкий Складний
Відновлення програмного забезпечення 120-220  
Відновлення програмного забезпечення зі збереженням даних   170-350

Однією з послуг нашого сервісного центру є оновлення прошивки планшета. Ця процедура необхідна в тих випадках, коли вашого мобільного пристрою потрібне оновлення ПЗ. Часто, перепрошивка дозволяє поліпшити якість і працездатність гаджета. Така операція необхідна і для:

  • поліпшення інтерфейсу;
  • оптимізації роботи ОС;
  • додавання нових функцій;
  • збільшення швидкості виконання завдань;
  • рішення проблем з зависанням пристрою.

Офіційні прошивки від професіоналів

Ціна прошивки планшета в нашому сервісі вас обов'язково задовольнить. Ми надаємо можливість перепрошивки планшета для всіх бажаючих. Ми працюємо з будь–якими мобільними пристроями на операційній системі Андроїд.

Багато клієнтів цікавляться, скільки часу займає процедура прошивки пристрою? Все залежить від кожної конкретної моделі. Але наші фахівці проведуть це роботу не тільки професійно, а й швидко.

Звичайно, ви можете провести таку операцію самостійно. Але якщо ви не займалися такою роботою раніше, то великий ризик припуститися помилки. А вона чревата великими неприємностями. Відновити після яких ваш гаджет буде дуже важко і дорого.

Ми використовуємо тільки офіційні прошивки виробників мобільної техніки. «Кастомними» прошивки, які можна скачати в Інтернеті, не найкращий спосіб поліпшення роботи вашого гаджета. Більше того, від такої прошивки він легко може перетворитися в «цеглина».
Низька вартість – висока якість

Якщо при питанні скільки буде коштувати перепрошивка планшета андроїд ви думаєте про велику суму, то глибоко помиляєтеся. Ціна такої послуги в Україні від сервісного центру сма вас обов'язково порадує. Ми гарантуємо професійний підхід до вирішення кожного питання. Телефонуйте нам або приїжджайте в наш сервісний центр. Ми зробимо так, що ваш пристрій буде працювати швидше і стабільніше.