Заміна скла Apple Watch

Заміна сенсора, дисплея! Швидко, якісно, гарантія роботи.

Ремонт фотоапаратів

Швидко, якісно, надійно і головне за помірною ціною!

Ремонт ноутбуків

Професійний ремонт вашого ноутбука у СЦ Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт планшетів

Світ Мобільних Аксесуарів - це завжи якісний ремонт вашого планшета

Ремонт телефонів

Швидкий ремонт ваших телефонів та смартфонів. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт техніки Apple

Якісний ремонт ваших iPhone, iPad та iPod. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Основні види поломок телефонів

16 Лютого 2017 1253 перегляди 0 коментарі

     Технології сьогодні розвиваються майже зі швидкістю світла. Постійно випускаються нові і нові моделі різних гаджетів. І кожен раз вони все більш наворочені, функціональні і зручні. Але яким би дорогим, шикарним і якісним не був би ваш смартфон, у нього, як і у будь-якої іншої техніки, завжди залишається одна зовсім нешикарна властивість ламатися. І справді, як би відповідально розробники не підійшли до створення нових моделей, ніколи не можна дати гарантію, що після деякого часу використання все буде ідеально. Є маса причин, по яких користувачі несуть свої пристрої в сервіс. Ми ж перерахуємо вам основні з видів поломок телефонів. Готові? Тоді погнали!

  • Екран. Занадто передбачувано, чи не так? Ну а що зробити, якщо ми такі неакуратні і постійно пускаємо, б'ємо (а, може, навіть кидаємося ними в пориві злості) свої смартфони? А потім ходимо засмучені – у мене тріщина на екрані. Тріщина, ще не найстрашніше, друже! Він може взагалі перестати реагувати, ось тоді вже варто засмучуватися. Захищайте свої телефони чохлами, захисними плівками або склом. Ризик меньший. І так, тут правило «хто не ризикує – той не п'є шампанське» - не діє. Гроші підуть на ремонти, а не на ігристе.
  • Клавіші. Як на кнопкових телефонах, так і на сенсорних кнопки не застраховані від попадання пилу і вологи. Просто будьте більш акуратні, періодично чистіть телефон.
  • Динамік або мікрофон. Не чують вас чи не чуєте ви. Ну, по-перше, варто спробувати збільшити гучність динаміка (ну а раптом, з ким не буває), якщо не допомогло – несіть в сервіс. Зазвичай це відбувається із-за механічного пошкодження або зношення. Мікрофон так само має властивість ламатися. Сервіс, сервіс, сервіс.
  • Зарядка. Трапляється таке, що телефон просто перестає реагувати на зарядний пристрій. Перший крок – перевірити, в чому проблема – бути може, причина саме в зарядному пристрої, вони виходять з ладу набагато частіше самих телефонів. Далі – перевірити роз'єм. Може бути, якщо притиснути зарядку під іншим кутом. Значить – пошкоджений роз'єм, а його легко можуть замінити в сервісі. Якщо ж і з зарядкою, і з роз'ємом все в порядку, а телефон заряджатися не хоче – тоді інших варіантів, крім як ремонту, у вас просто-напросто немає.
  • Телефон перестає бачити сім картку. Немає реєстрації в мережі, одним словом. Спочатку перевіряємо картку. Якщо проблема не в ній – сервіс. Причин може бути багато – наприклад, збій у роботі керуючої програми смартфона.
  • Глюки. Напевно, те, що дратує найбільше. Адже з усіма іншими поломками ми відразу звертаємось до професіоналів, а якщо телефон висне – будемо мучитися з ним якийсь час. Телефон може включатися і вимикатися, коли захоче, показувати різні збої, працювати дуже повільно... Швидше за все, його треба просто перепрошити. Точну причину поганої роботи смартфона вам скажуть тільки в майстерні.

     Звичайно, поломок є ще більше. Набагато більше. Але вище ми перелічили одні з основних. Причина зазвичай криється у недбалому ставленні до свого гаджету, а за нами всіма водиться такий грішок, погодьтеся. Тому все, що можна порадити – берегти свій смартфон як зіницю ока! Ну її, звичайно, більше, але трохи уваги телефону так само варто приділити. Адже як ремонт телефону, так і купівля гідної заміни може обійтися вам в копієчку.

Вам необхідно авторизуватись, щоб написати коментар.

Увійдіть за допомогою: