Заміна скла Apple Watch

Заміна сенсора, дисплея! Швидко, якісно, гарантія роботи.

Ремонт фотоапаратів

Швидко, якісно, надійно і головне за помірною ціною!

Ремонт ноутбуків

Професійний ремонт вашого ноутбука у СЦ Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт планшетів

Світ Мобільних Аксесуарів - це завжи якісний ремонт вашого планшета

Ремонт телефонів

Швидкий ремонт ваших телефонів та смартфонів. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт техніки Apple

Якісний ремонт ваших iPhone, iPad та iPod. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Основні недоліки ремонту техніки вдома

21 Лютого 2017 358 перегляди 0 коментарі

     Ох вже це 21 століття! Час високих технологій та інтернету! Хіба є хоч щось, що не вдасться знайти на просторах всесвітньої павутини? Від рецепту карбонари і філософських течій, до покрокової інструкції щодо того, як зібрати вертоліт. Що вже говорити про звичайні поради щодо ремонту техніки? Адже зараз практично кожен другий може самостійно розібрати техніку і навіть її ремонтувати. І на перший погляд ніякої проблеми в цьому немає. Але це тільки на перший погляд.

     Ремонт техніки на дому має ряд своїх недоліків, серед яких:

  • Можемо посперечатися, що у вас вдома немає всіх необхідних інструментів. Навіть половини немає. Так, все можна зробити за допомогою будь-яких підручних матеріалів, але це тільки в тому випадку, якщо вам не шкода вашу техніку і дуже хочеться експериментів. Купити і доставити все потрібне – проблеми починаються вже тут. 
  • Так само можемо посперечатися, що вам не вистачить знань. Ну, спочатку так точно. Вам доведеться витратити багато часу на вивчення тонкощів справи, перечитати безліч літератури і лише після цього починати процес. Було б нерозумно залишатися впевненим, що в першому-ліпшому посиланні немає помилок, і у вас відразу все вийде. Самовпевненість – це добре, але не забувайте, що багато хто вчиться не один рік, щоб надавати вам якісний ремонт.
  • Охайність під час виконання роботи. Те, що ви наважуєтеся ремонтувати техніку вдома, вже говорить про те, що вам хочеться заощадити час. І кошти. Факт в тому, що якісний ремонт в будь-якому випадку займе не одну і не дві години, адже навіть встановлення ліцензійного ПЗ займає до 48 годин! Тому до такої роботи потрібно підходити дуже акуратно і зі всією серйозністю.
  • Це дуже незручно. Як би дивно це не звучало, але вам доведеться замкнути дітей в дитячій і прибрати всі килими. Ремонт електронних пристроїв – це трошки небезпечно. Іскри, маленькі деталі, сам процес роботи обладнання – це може призвести до серйозних наслідків.
  • Витяжка. Так, саме витяжка. Адже вам, швидше за все, доведеться працювати з паяльником, а для цього потрібно постійно очищати повітря.
  • Воно вам треба? Насправді, вирішуючи лагодити техніку самостійно, або вибирати в якості майстра людину, яка працює на дому, ви ризикуєте зіпсувати свою техніку раз і назавжди. Люди, що працюють в сервісних центрах – це професіонали своєї справи, які не один рік працюють у даній сфері. Хороші майстри рідко працюють дома.

     Звичайно, скрізь є дві сторони. Нові знання не будуть зайвими, як і нове хобі, але пам'ятайте, що навіть ідеально знаючи теорію, людині потрібна практика. А на це може піти багато часу і багато поломаної техніки в дальньому куті шафи. Тому, якщо якийсь із ваших гаджетів раптом вийшов з ладу – не ремонтуєте самі і, бажано, не віддавайте друзям/знайомим/того, кого порадили або комусь ще, хто працює десь там.

     Це ваша техніка, гроші і ваш час. І це завжди тільки ваш вибір. Сервісний центр – це завжди якісна діагностика, таке виконання роботи, гарантія і ваш спокій. Все у ваших руках! Тільки не в тому сенсі, щоб намагатися полагодити самостійно

Вам необхідно авторизуватись, щоб написати коментар.

Увійдіть за допомогою: