Заміна скла Apple Watch

Заміна сенсора, дисплея! Швидко, якісно, гарантія роботи.

Ремонт фотоапаратів

Швидко, якісно, надійно і головне за помірною ціною!

Ремонт ноутбуків

Професійний ремонт вашого ноутбука у СЦ Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт планшетів

Світ Мобільних Аксесуарів - це завжи якісний ремонт вашого планшета

Ремонт телефонів

Швидкий ремонт ваших телефонів та смартфонів. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт техніки Apple

Якісний ремонт ваших iPhone, iPad та iPod. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Питання, які слід враховувати перед оновленням пам'яті комп'ютера

14 Травня 2018 594 перегляди 0 коментарі

Іноді ми розуміємо, що наш персональний комп'ютер працює повільно, що впливає на нашу роботу. Ми починаємо думати про те, щоб замінити комп'ютер або збільшити його пам'ять. Правда, таке завдання не таке вже складне, так як на ринку доступні величезні карти пам'яті «RAM». Ви також можете самостійно замінити ці карти. Але весь процес вимагає належної уваги з наступних суміжних аспектів, які наведені для забезпечення кращої продуктивності комп'ютера після його модифікації.

Скільки у мене пам'яті?

Це те, що необхідно знати про пам 'ять. Щоб дізнатися про це, перевірте параметри BIOS або операційної системи. Для системи Windows вона розташована шляхом відкриття «властивостей системи» через «панель управління». Крім цього, відкрийте процесор після відключення комп'ютера. Перевірте слоти пам'яті, встановлені модулі і запасні слоти. Якщо запасний слот відсутній, вам доведеться замінити існуючу карту пам'яті на карту більшої ємності.

Скільки мені потрібно?

8 Гб оперативної пам'яті досить для середнього користувача Windows 7. Якщо ми збільшимо 4 ГБ оперативної пам'яті до 8 ГБ робочого програмного забезпечення для запису дисків, Nero Express стане на третину швидше. Професійні користувачі, які працюють з великою кількістю додатків за один раз, з цифровими відео або великими графічними файлами, потребують 16 ГБ. При заміні XP Windows 10 також змінює продуктивність комп'ютера, і ви можете продовжити роботу з 8 ГБ. Але, як правило, для зайнятих професіоналів, які мають 16 ГБ ОЗУ, це ідеальне рішення. Всі операційні системи і прикладні програми мають інформацію про оновлення пам'яті, яка називається «Мінімальна» або «Рекомендована». Встановіть найвищу «рекомендовану» пам'ять або більшу, оновивши існуючу системну пам'ять.

Який тип підтримує ваш комп'ютер?

RAM поставляється в різних варіантах, таких як DDR1, DDR2 і DDR3. DDR4 працює швидше за попередні версії, але ваша існуюча материнська плата може не підтримувати її. Перевірте її сумісність з комп'ютером. Також в Інтернеті доступні зручні онлайн-інструменти для визначення правильної ОЗУ для ПК. Використання двоканальної системи пам'яті також популярно серед користувачів. Ця програма дозволяє вам використовувати два модуля 4 ГБ замість одного модуля 8 ГБ.

Не намагайтеся заощадити кілька доларів, поставивши під загрозу якість ОЗУ. Якщо ви втратили мануали свого ПК, зайдіть на сайт свого комп'ютерного бренду і отримаєте доступ до відповідних даних. Цей професійний підхід допоможе вам логічно оновити пам'ять вашого комп'ютера.

Вам необхідно авторизуватись, щоб написати коментар.

Увійдіть за допомогою: