Заміна скла Apple Watch

Заміна сенсора, дисплея! Швидко, якісно, гарантія роботи.

Ремонт фотоапаратів

Швидко, якісно, надійно і головне за помірною ціною!

Ремонт ноутбуків

Професійний ремонт вашого ноутбука у СЦ Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт планшетів

Світ Мобільних Аксесуарів - це завжи якісний ремонт вашого планшета

Ремонт телефонів

Швидкий ремонт ваших телефонів та смартфонів. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт техніки Apple

Якісний ремонт ваших iPhone, iPad та iPod. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Не вмикається телефон? Можливі причини поломки.

18 Квітня 2017 1404 перегляди 0 коментарі

     На сьогоднішній день дуже важко уявити собі людину без пристосування зв'язку і комунікацій. З огляду на значну їх кількість, мобільний телефон все ж залишається на першому місці. Але це техніка, і час від часу її робота виходить з ладу. Припиняє роботу мобільний пристрій - що ж робити? Не секрет, що причини неполадок можуть бути найрізноманітнішими і досить несподіваними. Іноді вони обумовлюються не тільки маркою виробника, а й самою моделлю. Не дивлячись на індивідуальність кожного пристрою, все ж є загальні сценарії поведінки всіх мобільних.

Фактори зупинки роботи телефонів

     Наприклад, розрядилася батарея. Підключивши зарядний пристрій, телефон повинен завантажитися відразу (хоча не у всіх телефонах, іноді це трапиться через деякий час). Якщо ж телефон більше чим за годину все-таки не запустився, майстри радять залишити його підключеним 12-24 годин. Ще одним фактором збою роботи може бути вже непридатна для роботи батарея. Необхідно відкрити задню кришку, і обережно оглянути саму батарею, якщо вона змінила зовнішній вигляд (стала роздутою) - причина саме в ній. Усунути проблему - купити новий акумулятор. Також цілком реальним варіантом може бути взагалі відмова телефону заряджатися. Тут вже підозра падає не на батарею, а на зарядний пристрій. Рішення - поміняти зарядку.

     Дивно, але в телефонах, де є додаткова карта пам'яті, також може виникнути така проблема. І причиною тому буде сама карта. Фахівці пояснюють це тим, що вона здатна заблокувати процес запуску мобільного пристрою (більш схильні до такої неполадки телефони із заповненою пам'яттю). Справа в тому, що не всі карти пам'яті можуть бути сумісні з тими або іншими моделями телефонів. В такому випадку необхідно просто вийняти карту пам'яті, і пробувати включати телефон.Після його запуску можна сміливо пам'ять поміщати назад в стільниковий. Щоб уникнути цієї проблеми, варто купувати карти пам'яті в надійних магазинах відомих торгових брендів. Приєднавши її до телефону, на місці можна усвідомити, підвисає телефон, або ж працює в звичному режимі. Бувають випадки, коли телефони взагалі не сприймають жодної карти, тоді вже значить проблема в самому гаджеті і необхідно звернутися в сервісний центр за допомогою.

     Також одними з найпоширеніших причин - механічне пошкодження або попадання вологи. Це відбувається при падінні, зіткненні, будь-якому зовнішньому впливу на телефон, або навіть якщо телефон просто довгий час перебувати у вологому приміщенні (тоді він почне глючити, після чого взагалі може вимкнутися). Інша справа зі смартфонами. Тут швидше за все сталася якась помилка в програмному забезпеченні. Тут вже неполадку самостійно не усунути, і варто звернутися до досвідчених фахівців в мобільний сервісний центр.

Алгоритм дій при поломці

     Для початку все ж варто постаратися виявити справжню причину неполадки. При вдалій спробі варто вирішити, що робити далі. Проблема в батареї - міняємо акумулятор, зарядний пристрій не працює - пробуємо інше. Нічого не вдалося дізнатися чи є впевненість, що несправність в середині самого телефону - звертаємося до сервісного центру СМА. Можливо, потрібна буде зміна програмного забезпечення, але боятися нема чого - телефон буде функціонувати як раніше. Найголовніше, не нашкодити мобільному пристрою, адже своїми неправильними діями знищуємо можливість повернення первісного стану телефону, навіть якщо цим буде займатися досвідчений фахівець.

Вам необхідно авторизуватись, щоб написати коментар.

Увійдіть за допомогою: