Заміна скла Apple Watch

Заміна сенсора, дисплея! Швидко, якісно, гарантія роботи.

Ремонт фотоапаратів

Швидко, якісно, надійно і головне за помірною ціною!

Ремонт ноутбуків

Професійний ремонт вашого ноутбука у СЦ Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт планшетів

Світ Мобільних Аксесуарів - це завжи якісний ремонт вашого планшета

Ремонт телефонів

Швидкий ремонт ваших телефонів та смартфонів. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт техніки Apple

Якісний ремонт ваших iPhone, iPad та iPod. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Надмірно нагрівається ноутбук - перший признак того що потрібно завітати до сервісного центру.

08 Травня 2017 617 перегляди 0 коментарі

     Сучасна техніка досить продуктивна, в результаті чого збільшилися витрати електроенергії. Внаслідок такої роботи окремі частини техніки нагріваються, при надмірному використанні вони перегріваються, а то і взагалі техніка може згоріти. Дуже часто власники ноутбуків стикаються з такою проблемою. У чому ж причина такої неполадки? Справа в тому, що процесор і відеокарта - найбільш сприйнятливі до температури, і саме вони страждають від жару. Пояснюється це тим, що все навантаження роботи ноутбука покладена саме на ці два елементи. Звичайно, все що складаються ноутбука пов'язана між собою, тому можуть страждати і жорсткі диски, і материнська плата і модуль пам'яті. Також можливий перегрів всього внутрішнього стану ноутбука, особливо актуально це в досить жарку погоду.

Перегрів ноутбука - чому і наскільки небезпечно

     Існує досить пристойна кількість причин перегріву системи або ж окремих її частин. Але є певний список, який розкриває основні і найбільш поширені.

- Попадання пилу. Це найголовніший джерело неполадки. Пил осідає в кожної щілини ноутбука. Щоб уникнути такої проблеми, необхідно періодично чистити ноутбук його в сервісному центрі. Ні в якому разі не потрібно намагатися робити це самостійно, адже можна остаточно зіпсувати свою техніку. Адже фахівець зробить це більш професійно, очищаючи кожен зовнішній модуль від сміття.

- Зсихання термопасти. Для регулювання температури всередині самого ноутбука передбачена термопаста, до складу якої входять спеціальні речовини з добавками металу. Згодом така паста втрачає свої властивості, і потребує заміни. З такою проблемою також варто звернутися до фахівців в сервісний центр.

- Поломка охолоджувальних систем. З закінченням часу якість роботи таких систем погіршується. Адже не завжди вони здатні витримати навантаження, вважають користувачем на ноутбук. Якщо помічені неполадки або збій в роботі таких систем, виправити це можна, але тільки за допомогою фахівця. Щоб уникнути таких проблем також можна придбати спеціальну підставку з вентилятором, яка зможе допомогти Вам у тому, щоб не потрапляв пил, і періодично охолоджувалася система.

Основні симптоми нагрівання ноутбука

1. Довільно перезавантажується і висне. Це сигнал того, що перегріта відеокарта.

2. Миттєве вимкнення. Не варто відразу впадати в паніку, що Ваш ноутбук згорів. Це результат роботи системи безпеки ноутбука, яка регулює температури внутрішнього стану ноутбука. Але якщо все ж це сталося, необхідно звернутися в сервісний центр для з'ясування проблеми підвищеної температури.

3. Уповільнений зчитування даних. Причина - нагрівання вінчестера.

4. Ноутбук досить гарячий. Якщо раніше при такій  роботі техніка була теплою, а зараз стала гарячою, необхідна термінова чистка системи.

5. Дуже гучна робота кулерів. Якщо помічено збільшення звуку роботи вентилятора, необхідна допомога фахівця для чищення або ж для заміни окремих частин ноутбука.

     У даній статті названі найпоширеніші проблеми і ознаки переохолодження ноутбуків. Але крім таких, може виникнути ще ціла купа причин збою в звичній роботі техніки. Тому слід бути досить уважними до неї. При появі будь-якої неполадки - зверніться в сервісний центр СМА до фахівця. Тільки професіонал зможе усунути плутанину роботи техніки, і повернути колишній стан і ритм продуктивності Вашого ноутбука.

Вам необхідно авторизуватись, щоб написати коментар.

Увійдіть за допомогою: