Заміна скла Apple Watch

Заміна сенсора, дисплея! Швидко, якісно, гарантія роботи.

Ремонт фотоапаратів

Швидко, якісно, надійно і головне за помірною ціною!

Ремонт ноутбуків

Професійний ремонт вашого ноутбука у СЦ Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт планшетів

Світ Мобільних Аксесуарів - це завжи якісний ремонт вашого планшета

Ремонт телефонів

Швидкий ремонт ваших телефонів та смартфонів. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт техніки Apple

Якісний ремонт ваших iPhone, iPad та iPod. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Мобільний телефон не ловить мережу. В чому ж справа?

05 Квітня 2017 84403 перегляди 0 коментарі

     У сучасному світі залишитися без зв'язку нехай навіть на кілька годин - вже величезна проблема. Адже ми використовуємо телефон майже щохвилини - розмовляємо з близькими або у справі, пишемо повідомлення або лазимо в інтернеті. Все це стало вже вагомою частиною нашого повсякденного життя. А ось тепер уявіть, що ваш телефон раптом перестає ловити мережу. І що тоді? Чекати? Міняти місце розташування? Бігти в сервіс?

     Для початку - не хвилюватися. Ми розповімо, чому так буває і що з цим робити. Поїхали!

     Природно перший крок з вашого боку - це перевірити наявність мережі на інших мобільних пристроях. Друге - трохи пройтися і подивитися, чи не з'явилася зв'язок після зміни положення. Адже сьогодні все більше і більше людей починають користуватися послугами мобільних операторів - складно адже уявити людину без телефону в 21 столітті - будь то 6-річний малюк або пенсіонер з околиць. Такий стрімкий розвиток мобільного зв'язку вимагає установок нових мобільних вишок, для чого потрібно не мало витрат і часу.

     Якщо цього не сталося і після деякого часу зв'язку немає, то тоді проблема або в сім-карті, або в самому телефоні.

Давайте почнемо з сім-карти.

- Довго не користувалися «сімки», а потім вставили її в телефон, а вона не працює? Ну не дивно! Оператор легко міг заблокувати ваш номер в зв'язку з вашим довгою відсутністю. Звичайно ж в такому випадку вона не працює - купуйте нову.

- Сім-карта пошкоджена. Чи користуєтеся сімки вже багато років? Часто міняєте її? Постійні перестановки? Тож не дивно, що вона могла пошкодитися. Перевірити легко - вставте в телефон іншу сім-карту і подивіться, чи не з'явилася зв'язок. З'явилася? Тоді вам знову ж в магазин за новою сім-картою.

     Отже, тут розібралися, але що ж робити, якщо навіть з нової сім-картою телефон не ловить мережу? Очевидно, що проблема в самому пристрої.

     Для початку, цілком можливий варіант, що у вас просто збилися налаштування - або ви щось наклацалі і не пам'ятаєте, або діти, хто знає? В такому випадку просто заходить в настройки і вибираємо пошук мережі «Автоматично». Не допомагає? Спробуйте самостійно знайти свого оператора.

     Далі трохи складніше - можливо, ви нещодавно змінювали прошивку. І зробили це неправильно. Тоді цілком можуть виникати проблеми з пошуком мережі. Збої в ПО - справа часта. В такому випадку треба просто віднести телефон фахівцям, і вони легко виправлять цю проблему.

     Ще одна причина - неполадки з підсилювачем потужності передавача або радіотракт. Навіть не пробуйте налагодити цю проблему самостійно. На жаль, не вийде. Сервіс, сервіс, сервіс.

     Кажуть, що виною всьому може бути так само попадання вологи в пристрій, але таке буває вкрай рідко.

     Самою ж частою причиною відсутності мережі є проблема з антеною. Ну скажіть чесно, ну бувало ж, що ви кидали зі злості телефон на стіл, наприклад, або просто на диван, носили в кишені або сумці без чохла ... Бувало ж? Ось таким чином ви своїми ж руками і наносите пошкодження шлейфу, а телефон відбирає у вас можливість спілкуватися далі. Ось така ось світова рівновага. Ну і вихід цілком очевидний - ремонт телефону, фахівці, гроші.

     Насправді, дана проблема досить-таки поширена, тому і способів її рішення досить. Тому будь-якому майстрові буде досить легко вирішити вашу проблему в найкоротші терміни. А наші майстри - справжні професіонали своєї справи. І ми ні на що не натякаємо;)

     Тому будьте обережні, ставитеся дбайливо до свого телефону, а в разі будь-яких поломок несіть свої гаджети до нас. І не затягуйте! Адже без телефону сьогодні - як без рук, чи не так?

Вам необхідно авторизуватись, щоб написати коментар.

Увійдіть за допомогою: