Заміна скла Apple Watch

Заміна сенсора, дисплея! Швидко, якісно, гарантія роботи.

Ремонт фотоапаратів

Швидко, якісно, надійно і головне за помірною ціною!

Ремонт ноутбуків

Професійний ремонт вашого ноутбука у СЦ Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт планшетів

Світ Мобільних Аксесуарів - це завжи якісний ремонт вашого планшета

Ремонт телефонів

Швидкий ремонт ваших телефонів та смартфонів. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт техніки Apple

Якісний ремонт ваших iPhone, iPad та iPod. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Китайські смартфони. Основні переваги і недоліки

13 Березня 2017 745 перегляди 0 коментарі

     Вже більше 6 років ринок заповнений смартфонами, які в свою чергу зовсім не поступаються ПК і стільниковим телефонам. Величезна конкуренція серед фірм, що займаються в цій сфері, в тому числі і китайських. З кожним випуском новеньких смартфонів збільшується кількість прихильників саме цих фірм КНР, які повноцінно конкурують з іншими відомими компаніями, розробляючи відмінні, варті уваги девайси. Особливими привертають факторами такого вибору є низька ціна, висока продуктивність, хороша збірка.

Смартфон КНР. Всі «за» і «проти»

     Перед придбанням будь-якого товару необхідно розібратися в його характеристики, щоб точно знати, що вас чекає при експлуатації в подальшому майбутньому. Отже, головним незаперечним плюсом залишається ціна мобільного пристрою. Не секрет, що вона порядку на півтора - два нижче, ніж вартість інших відомих брендів. Щодо матеріалу виготовлення, оперативної пам'яті, процесора - використовується ті ж складові, що і в інших якісних продуктах компаній (наприклад, НТС або Samsung). Третім великим і досить приваблюючим плюсом прийнято вважати величезний вибір. Фірми - виробники Китаю збирають свої пристрої в різних модифікаціях, щоб не поступатися іншим компаніям, і головне, задовольнити потреби своїх клієнтів, як постійних, так і нових. Застосування передових технологій, як ніщо інше, допомагає компаніям КНР набирати значну популярність, чого не можна сказати про відомі бренди, які до нововведення ставляться досить обережно і без особливого ентузіазму.

     Як і інший будь-який товар, смартфони мають свої недоліки. Наприклад, невідомий виробник (бренд). Не секрет, популярні компанії надають гарантію на свої пристрої. І в разі чого, є можливість звернутися в сервісний центр СМА за допомогою. Фірми Китаю теж дають гарантію на свою продукцію, ось тільки місцезнаходження сервісу - КНР. В результаті, ремонт смартфона займе досить багато часу. Або ж варіант - віддати в звичайний сервіс, але вже за свої кошти. Другим, досить істотним мінусом смартфонів Китаю є якість збірки мобільного пристрою. Протягом всього часу виходу даних девайсів зустрічалися неякісно зібрані, хоч і маленький відсоток, але все ж є присутнім ризик отримати недосконалий смартфон. Такі випадки траплялися вкрай рідко, але все ж недолік залишається недоліком.

     Попередньо китайське ПО - серйозна проблема, яку часто допускають низькобюджетні виробники (Mlais, Vkworld, THL). Вона полягає в тому, що в інтерфейсі немає української мови, або є, але жахливо переведена. За умови, якщо марка надійшла в Україну офіційно, то присутні додатки допустимі для використання. В іншому випадку, якщо вже дуже сподобався смартфон, він досить для вас хороший, і ви готові його придбати, як варіант можна пошукати телефон з локалізованою прошивкою (наприклад, Xiaomi), але це не настільки простий процес, щоб виконати його самостійно, тому за допомогою варто звернутися в сервісний центр до досвідчених фахівців в даній сфері.

     Важливо! Вибираючи собі смартфон китайського виробника, звертайте увагу не тільки на специфікації, але і на саму компанію. Фірми КНР, які добре себе зарекомендували: Lenovo, Huawei, Fly, Xiaomi). І головне, по можливості максимально перевіряйте роботу девайса перед тим, як придбати його - це забезпечить вам довгу експлуатацію телефону.

Вам необхідно авторизуватись, щоб написати коментар.

Увійдіть за допомогою: