Заміна скла Apple Watch

Заміна сенсора, дисплея! Швидко, якісно, гарантія роботи.

Ремонт фотоапаратів

Швидко, якісно, надійно і головне за помірною ціною!

Ремонт ноутбуків

Професійний ремонт вашого ноутбука у СЦ Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт планшетів

Світ Мобільних Аксесуарів - це завжи якісний ремонт вашого планшета

Ремонт телефонів

Швидкий ремонт ваших телефонів та смартфонів. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт техніки Apple

Якісний ремонт ваших iPhone, iPad та iPod. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

iOS 12 - головна ставка на надійність

05 Лютого 2018 228 перегляди 0 коментарі

Власники iPhones і iPads в останні місяці були змушені частіше встановлювати оновлення, ніж їм би цього хотілося. Причина цього полягала в більших чи менших помилках в програмному забезпеченні, які Apple довелося усувати. Так, наприклад, після виходу iOS 11 вже через короткі проміжки часу один за одним з'явилися три оновлення з усуненням виявлених проблем.

Зрозуміло, шедевром серед них виглядає апдейт, який автоматично загальмовується гаджети з застарілими акумуляторами, щоб уникнути несподіваних відключень. Користувачі ж залишалися в невіданні про таку «турботу» до тих пір, поки про «динамічноме управління електрикою» не стало відомо після проведення сторонніх тестів продуктивності. Зрештою, після деякої паузи Apple оголосив, що оновленням на iOS 11.3 знімає уповільнення і починає відправляти користувачам інформацію про стан батареї.

Пошта залишиться колишньою

В Apple явно усвідомили, що так далі тривати не може. Axios і Bloomberg повідомляють, що шеф служби програмного забезпечення концерну Крейг Федеріго в бесіді зі співробітниками оголосив про зміну стратегії. Відповідно до нового плану, наміченні для iOS 12 нововведення, як то видозмінений домашній екран, поліпшена пошта і фотододаток, відкладаються у часі. Замість цього Apple зосередиться на стабільності, безпеці і продуктивності програмного забезпечення, про що і повідомляють обидва інтернет-видання.

Проте в iOS 12 деякі невеликі нововведення все ж будуть присутні. До таких належать нові удосконалення в доповненої реальності, функціях для контролю здоров'я або захисту дітей.

Подібні плани є у Apple і щодо macOS, хоча тут зміни стануть менш радикальними, пише Bloomberg. Треба відзначити, що останнім часом і програми для десктопних комп'ютерів слави «яблучному» підприємству не додали. Особливо неприємним став баг, який легко дозволяв зловмисникам отримати контроль над системою.

Вам необхідно авторизуватись, щоб написати коментар.

Увійдіть за допомогою: