Заміна скла Apple Watch

Заміна сенсора, дисплея! Швидко, якісно, гарантія роботи.

Ремонт фотоапаратів

Швидко, якісно, надійно і головне за помірною ціною!

Ремонт ноутбуків

Професійний ремонт вашого ноутбука у СЦ Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт планшетів

Світ Мобільних Аксесуарів - це завжи якісний ремонт вашого планшета

Ремонт телефонів

Швидкий ремонт ваших телефонів та смартфонів. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Ремонт техніки Apple

Якісний ремонт ваших iPhone, iPad та iPod. Звертайтесь у Світ Мобільних Аксесуарів

Фотоапарат не фокусується. Що робити?

23 Лютого 2017 7416 перегляди 0 коментарі

     Що може бути краще, ніж переглядати улюблені знімки з свят, подорожей, з коханими людьми, друзями, родичами? Кажуть, потрібно ловити момент, адже він миттєвий, і саме фотоапарат допомагає нам зберігати в пам'яті найбільш яскраві з них. Просто нестерпно шкода, якщо під час важливої події ваш вірний друг раптом ламається і, наприклад, перестає фокусувати.

     Коли варто починати бити в дзвони?

     По-перше, знімки раптом стали виходити нечіткими, розмитими. 

     По-друге, ви ніяк не можете сфокусувати на об'єкті зйомки в її процесі. Куди б не натискали, і як би не крутили – ні в яку.

     По-третє, буває так, що об'єктив навіть після вимкнення фотокамери не до кінця прибирається.

     Є таке? Тоді ця стаття буде вам вкрай корисною.

     Для початку варто розібратися з тим, що могло стати причиною виникнення такої проблеми. Першим кроком вам варто перевірити, чи не перемкнули ви випадково фотоапарат на функцію ручного фокусу. Для новачків це може бути дивиною. Перевірте інші налаштування – нічого не змінилося? Якщо ні, то розповімо вам про дві основні типи поломок апаратів: це програмні поломки і апаратні. Про перших ми написали на початку абзацу. А ось другі – апаратні – це поломки пов'язані з порушеннями деталей фотоапарата.

     Основні з них:

  • Попадання різних дрібних часток в об'єктив. Будь то пісок або сіль – неважливо. В цьому може критися справжня проблема.
  • Поломка датчиків положення об'єктива або фокусуючоі лінзи.
  • Мотор фокусування просто відмовляється працювати.

     Переходячи до суті питання, відповідаємо на питання: що робити? Нести в сервіс ремонту фотоапаратів. У разі апаратної поломки, звичайно ж. Об'єктив – справа заморочлива тут навіть руки, які ростуть з правильного місця і таланта інженера буде недостатньо. Довірте свою техніку професіоналам, адже розібратися тут самому буде досить нелегко. Якщо стався, наприклад, збій мотора, то механізм потрібно повністю розбирати, промивати і замінювати масло. Якщо проблема в датчиках не становить проблем їх одразу ж можна замінити. У разі потрапляння піску – знову розбирати і прочищати весь механізм. 

     Звучить нескладно, але настійно рекомендуємо вам не експериментувати. Так, фраза «хто не ризикує, той не п'є шампанське» дуже хороша, але ось шампанське це обійдеться вам дуже дорого. А свій час і гроші потрібно цінувати. 

     Якщо ж поломка, швидше за все програмна, то тут ви можете цілком розібратися самі, не вдаючись до допомоги сервісного центру. Постарайтеся максимально розібратися в налаштуваннях фотоапарата, перегляньте його характеристики, загалом, відкривайте google і стаєте експертом у цій справі. Все перечитавши, ви точно зможете зрозуміти причину ваших зіпсованих фотографій і усунути її в два кроки.

     Якщо ж все ще не впевнені в характері проблеми, можемо запропонувати вам. ще кілька простих ходів для перевірки: спробуйте зняти об'єктив і поставити його назад – все може бути, а раптом контакт відійшов, а ви вже в сервіс понеслися. Спробуйте так само перевірити роботу самого фотоапарата – з іншим об'єктивом. Дуже важливо визначити, що саме вийшло з ладу – об'єктив або сама фотокамера. Але в чому проблема не виявилася в кінцевому результаті всі дороги завжди ведуть в сервісний центр.

     Які можна зробити висновки? Кілька дуже важливих: будьте більш акуратніші з вашим фотоапаратом, адже ця техніка і справді дуже тендітна. Дбайливе ставлення застережить попаданню дрібних частинок в об'єктив, а, отже, і поломку. Крім того, важливо не панікувати відразу, адже цілком можливо, що нічого навіть не зламалося, а просто збились налаштування. І третій, найважливіший – не намагайтеся що-небудь лагодити і розбирати самостійно. Ми, звичайно, впевнені в вас і ваших здібностях, але все ж дайте кожному займатися тим, у чому він досяг успіху – нашим майстрам – вашою технікою, а вам – тим же фотомистецтвом, наприклад.

Вам необхідно авторизуватись, щоб написати коментар.

Увійдіть за допомогою: